Аркан гербіцид

Аркан гербіцид

0

Описание

Група: Гербіциди Активний інгредієнт: амідосульфурон, 750 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули
Упаковка: 0,6 кг

ПРИЗНАЧЕННЯ, РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Гербіцид Аркан 750, в.г. рекомендується для застосування проти найбільш поширених однорічних дводольних бур’янів, в тому числі стійких до 2,4-Д на посівах пшениці, ячменю та кукурудзи.

НОРМИ ЗАСТОСУВАННЯ

ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ — 20 г/га
КУКУРУДЗА — 20-30 г/га

СТРОКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Аркан має тривалий термін застосування, починаючи з фази 2-х листків до появи прапорцевого листка зернових. Оптимальний період обприскування, що дозволяє отримати найвищу ефективність та зберегти врожай, — до кінця кущіння зернових.

Аркан можна застосовувати вже при температурі +5 °С. Низькі температури уповільнюють дію препарату, але не впливають на кінцеву ефективність.

Аркан можна використовувати в баковій суміші з усіма препаратами групи 2,4-Д відповідно до розрахованої гектарної норми: 10 г/га Аркану + 1л/га 2,4-Д. Іноді, особливо при пізньому застосуванні (пізніше стадії кінця кущення культури) або в екстремальних погодних умовах бур’яни тільки дуже сильно пригнічуються, але вони не розвиваються і не створюють конкуренції культурі.

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

При застосуванні восени проти падилиці ріпаку висока ефективність досягається при внесенні до 2-го справжнього листка у падалиці. Суміш з групою 2,4-Д, при застосуванні восени, недопустима через можливий вплив діючої речовини 2,4-Д на цільову культуру.

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 150-300 л/га для внесення польовими агрегатами в залежності від його типу: наприклад, підходять плоскоструйні форсунки, тиск рідини 2,5-3 кг/см2, швидкість руху агрератів 6-7 км/год. При ультрамалооб’ємному та авіаційному обприскуванні норма застосування — 50 л/га робочого розчину.

Аркан 750, в.г. нетоксичний для бджіл, звірів, риб та ґрунтових організмів (3-й клас токсичності згідно класифікації ВООЗ, 3-й клас небезпечності згідно «Гігієнічної класифікації пестицидів за ступенем небезпечності»).

СПЕКТР ДІЇ

Підмаренник чіпкий
Талабан польовий
Редька дика
Гірчак берізковидний
Грицики звичайні
Гірчиця польова
Падалиця ріпаку
Щириця звичайна
Ромашка, види
Шпергель звичайний
Спориш звичайний
Зірочник середній
Лобода біла
Кропива глуха
Мак самосійка*
Березка польова*
Фіалка, види
— Відмінна дія (90-98%) 
— Неповна дія (50-75%)
— Недостатня дія (25-50%)

ПЕРЕВАГИ

  • Оптимальне поєднання широкого спектру дії та мінімальних затрат на обробіток 1 га.
  • Висока ефективність проти підмаренника чіпкого.
  • Гнучкий, тривалий період застосування, починаючи з фази 2-го листка і до появи прапорцевого листка у культури.
  • Можливість застосування за умов низьких температур (від +5 °С) навесні, що дає змогу якнайшвидше запобігти конкуренції бур’янів з культурою.
  • Стійкість до змивання опадами.
  • Добра змішуваність з іншими гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами, що дає змогу зменшити кількість обробок.
  • Не впливає на користувача та навколишнє середовище.