Аксіал

Аксіал 5 л

1088

Описание

ЛАГІДНИЙ ДО КУЛЬТУРИ, БЕЗЖАЛЬНИЙ ДО БУР’ЯНІВ

Валистовості

Вміст діючої речовини 45 г/л піноксадену; клоквінтосет–мексил (антидот)
Хімічна група Фенілпіразоліни
Препаративна форма Концентрат емульсії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

Нефітотоксичний до культур при дотриманні регламентів

Нова діюча речовина

Широке вікно застосування та відмінний контроль однорічних злакових бур’янів

Не має обмежень для наступних культур у сівозміні

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Бур’яни Норма витрати, л/га Строки внесення
Ярий ячмінь,
озима пшениця
Однорічні злакові бур’яни 1,0 Від 2-3 листків
культури до
прапорцевого листка
включно

Механізм дії:

Продукт Аксіал 045 ЕC к.е. інгібує дію АСС ензимів (ензими Ацетил Коензим-А-Карбоксилази), що порушує формування біомембран у злакових рослин.

Спектр дії:

Аксіал 045 ЕC к.е. надзвичайно ефективний проти багатьох видів однорічних злакових бур’янів у посівах ячменю (в тому числі пивоварного) та пшениці.

Інструкція до використання:

Найкраща дія досягається, якщо проводити обробіток по раннім стадіям розвитку бур’янів. Оптимальна фаза внесення по бур’яну від 2-3 листків до кінця кущіння. Оптимальна температура застосування від 10°С до 25°С. Не рекомендується використовувати препарат, коли рослини знаходяться в стресовому стані та при різких коливаннях температури протягом дня.

Чутливість бур’янів:

Чутливі бур’яни зупиняють ріст через 48 годин після обробки. Повна загибель бур’янів досягається через 1-3 тиждні. Через 30 хвилин після обробки препарат поглинається рослиною і не боїться дощу.

Обладнання та його характеристики:

Аксіал 045 ЕC к.е. можна застосовувати на будь-якому обладнанні для наземного обприскування. Препарат не має корозійних властивостей по відношенню до обладнання та металевих поверхонь. Відразу після обприскування необхідно ретельно почистити обладнання, промивши його великою кількістю чистої води.

Фітотоксичність:

При дотриманні рекомендацій компанії ризику фітотоксичності по відношенню до ячменю (в тому числі пивоварного) та пшениці не виникає.

Сумісність:

Препарат можна змішувати з інсектицидами та фунгіцидами. Серед гербіцидів проти дводольних бур’янів Аксіал 045 ЕC к.е. рекомендується змішувати з Дербі 175 SC, с.к. для комплексного контролю злакових та дводольних бур’янів.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Заповнити 1/2 баку обприскувача чистою водою, розмішати, додати розраховану і відміряну кількість препарату і продовжувати заповнювати бак обприскувача з одночасним перемішуванням. Продовжуйте перемішування під час роботи для забезпечення однорідності робочої суміші. Якщо Аксіал 045 ЕC к.е. використовується у баковій суміші з іншими препаратами, додавайте препарати у воду в бак обприскувача у наступній послідовності: ЗП → ВДГ → Аксіал 045 ЕC к.е. → КС → КЕ. Кожний наступний компонент додається після повного розчинення попереднього. Додавати ПАР (поверхнево- активну речовину) у бак обприскувача немає необхідності, тому що Аксіал® 045 ЕC к.е. в своєму складі вже містить ПАР — Адігор. Ретельно перемішайте робочий розчин протягом 2-3 хвилин. Робочий розчин повинен бути використаний в день його виготовлення. Рекомендований об’єм робочого розчину: 150-200 л робочого розчину на гектар.

Ціна на Аксіал в кмопанії «Агроліга» завжди лояльна. Отримати консультацію чи іншу інформацію, щодо препарату можна у наших спеціалістів.