Антракол

Антракол

311/кг

Описание

Активний інгредієнт: пропінеб, 700 г/кг

Антракол являє собою високоефективний контактний фунгіцид різнобічної дії проти фітофторозу на картоплі та мілдью на винограді. Антракол має особливий механізм дії і є незамінним препаратом в протирезистентних стратегіях. Завдяки впливу Антраколу на різні процеси біосистем клітини патогена, можливість появи резистентності є практично виключеною. Це робить Антракол незамінним партнером для чергування обробок фунгіцидами.Крім того, діюча речовина Антраколу (пропінеб) містить цинк. Коли Антракол застосовується для контролю хвороб, цинк стає доступним для рослини. Обробка 0,2%-ним розчином Антраколу відповідає внесенню 315 г цинку на 1 га.

СЕЛЕКТИВНІСТЬ

Виходячи з досвіду, Антракол в рекомендованих нормах витрати добре сприймається усіма сортами зазначених культур.

ТОКСИЧНІСТЬ ДЛЯ БДЖІЛ. ЗАХИСТ ВОДОЙМ

В рекомендованих нормах витрати Антракол не токсичний для бджіл. Не допускати потрапляння препарату, його залишків і порожньої тари та упаковок до водойм.

ПЕРЕВАГИ

Базовий фунгіцид для отримання хороших і якісних врожаїв винограду та картоплі Відсутність ризику появи резистентності завдяки різнобічному механізму дії Незамінний продукт для чергування обробок фунгіцидами в системі захисту Значне джерело цинку для багатьох культур, таких як картопля, виноград Чудова фітосумісність з багатьма культурами та на різних стадіях іхнього розвитку.