Гербицид Астрел Плюс цена и особенности препарата Саммит Агро

Астрел Плюс 20л

384

Описание

Гербіцид Астрел Плюс купити по низькій ціні

АСТРЕЛ ПЛЮС — гербіцид грунтовий, який використовується з метою захисту соняшника та кукурудзи!

Форма випуску засобу: суспензійна емульсія

Активні компоненти: тербутилазин 214 г/л, ацетохлор 450 г/л та фурілазол 15 г/л (антидот)

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ:

• великий спектр контролю бур’янів, завдяки поєднанню двох активних інгредієнтів;
• м’яка дія, завдяки спеціальному антидоту;
• тривалий період гербіцидної активності;
• зупинка розвитку повторних хвиль бур’янів;
• період застосування досить широкий: до посіву культури і аж до появи 3-х справжніх листків кукурудзи.
• сучасна форма випуску засобу – суспензійна емульсія

ПРИНЦИП ТА СПЕКТР ДІЇ ПЕСТИЦИДУ:

АСТРЕЛ ПЛЮС СЕ використовується для знищення однорічних дводольних та злакових бур’янів ще до того, як з’являться їхні сходи, щоб запобігти конкуренції з культурними рослинами. Засіб діє на сходи і також на бур’яни, які почали проростати з насіння, поглинаючись переважно через кореневу систему та через перші листки бур’янів, завдяки чому проросток скручується, а потім відмирає. Активний компонент гербіциду, тербутилазин, здійснює вплив на фотосинтез рослин шляхом блокування транспорту в клітині бур’янів електронів, а другий компонент, ацетохлор, здійснює вплив на синтез білків, а також жирних кислот, що і стає причиною загибелі бур’янів. 

АСТРЕЛ ПЛЮС СЕ завдяки поєднанню 2-х активних інгредієнтів контролює досить широкий спектр однорічний бур’янів, включаючи стійкі до інших гербіцидів, а саме: гірчицю польову, жовтозілля звичайне, ромашки, паслін чорний, амброзію полинолисту тощо.
Якщо використовувати пестицид в рекомендованій нормі, завдяки тому, що у його складі присутній спеціальний антидот, не спостерігається фітотоксичнісь на культурних рослинах.

ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ:

АСТРЕЛ ПЛЮС СЕ — ґрунтовий гербіцид, призначений для захисту кукурудзи та соняшнику. Він використовується до посіву, під час його і після посіву, але до того як будуть помітні перші сходи культури. Негайна заробка після використання не потрібна. Передпосівне внесення із заробкою проводити доцільно, якщо погода посушлива, на глибину 3 – 5 см. Ефективність дії засобу залежить від якості підготовки ґрунту. Максимального результату вдається досягти, якщо є запаси ґрунтової вологи в достатній кількості, або коли очікуються опади мінімум 10 – 20 мм протягом 2-х тижнів з моменту застосування засобу.

АСТРЕЛ ПЛЮС у якості страхового гербіциду з метою контролю однорічних бур’янів використовується на кукурудзі в ранній післясходовий період, д того як з’являться 3 справжні листки культури, чи 2 листки бур’янів.
За вегетаційний період засіб в ґрунті повністю розкладається, немає ніяких обмежень в сівозміні на наступний сезон.
Рекомендована норма витрати робочої рідини: від 200 до 300 л/га.

АСТРЕЛ ПЛЮС ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ВИКОРИСТАННЯ:

Культура Бур’яни Норма внесення (л/га) Cпосіб та час обробки Кількість обробок
Кукурудза Однорічні дводольні та злакові бур’яни 3,5 Обробка ґрунту до посіву, в процесі посіву, після посіву, а також після сходів і до появи трьох справжніх листків культури, чи двох справжніх листків бур`яну 1
Соняшник Однорічні дводольні та злакові бур’яни 3,5 Обробка ґрунту до посіву, в процесі посіву, після посіву, але до появи перших сходів культури 1

УПАКОВКА: каністра 20 літрів

Астрел Плюс купити по ціні офіційного дилера

Гербіцид компанії Самміт-Агро Юкрейн своїми перевагами зайняв достойне місце на ринку засобів захисту рослин. Компанія АгроЛіга являється її офіційним представником та партнером. Гербіцид Астрел Плюс, ціна на який завжди була виправданою, у нашій компанії можна придбати дешево і на самих вигідних для аграрія умовах.

Дві діючі речовини, дозволяють засобу контролювати самий найширший спектр бур’янів. Він не завдає шкоди навколишньому середовищу і здатен зупинити потворні появи бур’янів.