Бетанал макс Про цена и особенности гербицида от Байер

Бетанал макс Про 5 л

630

Описание

Бетанал макс Про купить в компании АгроЛига

Група: гербіциди
Упаковка 5 л.

Препаративна форма: олійна дисперція

Бетанал макс Про – унікальна формуляція, яку створила компанія «Байєр КропСайєнс». Цей інноваційний олійно-дисперсний продукт отриманий завдяки удосконаленій технології подвійної активації (Advanced Activation). Дана нова комбінація містить часткову ґрунтову дію, та комбінує дисперговані у носії похідних олії діючі речовини активатора і прилипача. Ультра тонка активована дисперсія, яка представляє мікроскопічні комплекси діючих із олією речовин при розчиненні у воді.

Механізм дії гербіциду

Листки та частково коренева система бур’янів поглинають Бетанал максПро дуже швидко. Вільне пересування препарату по рослині з висхідним і низхідним рухом поживних речовин дозволяє йому давати сильніший ефект. Уже через декілька годин після обробки ріст бур’янів і їх конкуренція з культурою унеможливлюються.

За перші дні відбувається деформація листя уражених бур’янів. Починається процес руйнування пігментів, який також виражається у знебарвлені і відмиранні точок росту. Залежно від погодних умов, бур’ян гине через один-два тижні після обприскування.

Селективність

Бетанал макс Про – засіб, який комбінує саму формуляцію та ефективність активатора, діючих речовин. Спектр бур’янів, які контролює засіб, розширюється. Це також дає  неперевершену селективність. Ґрунтується вона на тому, що діючі речовини через гідроліз, відбувається який в нічний час у тканинах рослин, розкладаються в цукрових буряках. В бур’янах, які контролює гербіцид, діючі речовини не розкладаються. Це відбувається завдяки формуляції та активатору. Засіб має здатність швидко проникнути і заблокувати головні процеси клітин  бур’янів. Це являється причиною їх загибелі.

Ступінь активності гербіциду на листі бур’янів.

За приклад взята родина капустяних.

Активні інгредієнти: ленацил (активатор) 27 г/л, етофумезат 75 г/л, фенмедіфам 60 г/л, десмедіфам 47 г/л.

Купити Бетанал макс Про Ви можете за мінімальною ціною в компанії АгроЛіга.