Бурефен Супер

Бурефен Супер

0

Описание

Активні інгредієнти: Десмедифам, 160 г/л та фенмедифам, 160 г/л

Форма випуску гербіциду:концентрат емульсії
Тара:15 л

Бурефен Супер інструкція

Цукрові буряки
Внесення проводиться два рази: 1,25-1,5 л/га

Однорічні дводольні види бур’янів легко контролюються за допомогою засобу, який вноситься у фазі двох сім’ядольних листків. Внесення має повторитися через тиждень — днів десять.  Норма витрати 1,25 л/га.

Якщо посіви страждають від великого накопичення бур’янів, то норма витрат збільшується до 1,5 л/га.

Бувають і ектримальні випадки, коли бур’яни мають від шести до восьми пар листків, тоді рекомендують одноразове застосування гербіциду, але із нормою витрат 3,0 л/га.

Засіб має гарну сумісніть із багатьма іншими агрохімікатами, включаючи і гербіциди, але спеціалисти зауважують, про необхідність проведення тесту на сувмусніть при будь-яких змішуваннях засобів захисту рослин.

Бурефен Супер ціна

Ціна гербіциду, запропонована нами, лояльна та підсильна кожному аграрієві. Ми ставимо за мету допомогти, тому пропонуємо не лише купить Бурефен Супер за низькою ціною, але і отримати відповідні консультації, із якими використання засобу буде максимально ефективним, а його ціна виправдається стократ. Купуйте препарат и розраховуйте на подальшу підтримку кваліфікованих фахівців аграрної промисловості!

Засіб має ряд переваг, которі ще більше роблять його вигідним та корисним. Серед цих переваг виділяють його комбінування найменших затарат на застосування та широчезний спктр дії. Професіонально збалансована рецептура, яка виражається у потужній дії та чудовій селективності до культури. Абсолютна безпечніть при сівозміні для інших культур. Строки застосування гнучкі, що дозволяє використовувати гербіцид у різних програмах бакових сумішей. При використанні препарат зручний та такий, який не завдає клопоту.

Спектр дії гербіциду

Воловик звичайний

Щириця

Гірчиця польова
Амброзія полинолиста

Жабрій звичайний
Галінсога дрібноквіткова

Лобода
Грицики звичайні
Глуха кропива
Зірочник середній

Портулак городній
Жовтозілля звичайне
Лутига розлога

Талабан польовий
Мак дикий
Редька дика
Рутка лікарська
Гібіскус трійчастий

Ториця
Вероніка

Курай руський

Кролиця звичайна
Гірчак, види

Незабудка польова
Дурман звичайний
Кропива жалка
Курячі очка польові

Паслін чорний
Осот жовтий городній