Гербіцид Майстер Пауер ціна та особливості препарату ➜ Байер

Гербіцид МайсТер Пауер 5 л

763

Цена указана за 1л
Важно! Цена на товар может меняться,
перед заказом уточните у менеджеров
Минимальный заказ 10л

Описание

Купити Майстер Пауер — гербіцид для захисту кукурудзи від бур’янів

Гербіцид МайсТер Пауер – відкриває новий погляд на забезпечення довготривалого захисту кукурудзи від бур’янів.

Активні компоненти:

Форамсульфурон (31,5 г/л), тієнкарбазон-метил (10 г/л), йодосульфурон (1,0 г/л), ципросульфамід (антидот), 15 г/л

Форма випуску пестицида:

Олійна дисперсія

Дія агрохімікату:

Принцип дії продукту – блокування ферменту ацетолактатсинтетази, який не дає утворюватись аміно-кислотам, що припиняє поділ клітин в точках розвитку бур’янів, після чого бур’яни одразу ж зупиняють свій ріст і не здатні конкурувати з культурою.

Характеристики агрохімікату:

МайсТер Пауер — гербіцид післясходовий з широким спектром активності, який застосовують з метою боротьби як з однорічними, так і з багаторічними злаковими і дводольними бур’янами, включаючи такі найбільш шкідливі, як березка польова і гірчак (види), які до появи цього препарату можна було контролювати лише за допомогою бакових сумішей.

Гербіцид для кукурудзи МайсТер Пауер — унікальний препарат, в якому завдяки застосуванню передових технологій були поєднані 3 високоефективні активні компоненти та антидот в єдиній інновативній формуляції.

На додачу до відмінних «спалювальних» можливостей по відношенню до вегетативної маси бур’янів, пестицид має також ґрунтову дію (завдяки тієнкарбазон-метилу), яка не дає проростати бур’янам на протязі усього періоду вегетації культури.

Використання МайсТер Пауер

Гербіцид варто застосовувати проти молодих бурянів, які активно вегетують: широколистих однорічних (2–6 листків), включаючи білу лободу — не пізніше ніж з’являться 8 листків; однорічних злакових (починаючи з одного листка і закінчуючи фазою середини кущіння), коли висота багаторічних злакових досягає 10–15 см, включаючи види осотів — і до фази стеблування; березка польова (при довжині погонів до 15 см).

Найкращий гербіцидний ефект може бути досягнений за умови використання МайсТер Пауер в період появи 2–5 листків кукурудзи. Головні чинники вибору часу використання засобу  — відсутність стресових умов і фаза розвитку бур’янів. Є досвід вдалого застосування МайсТер Пауер в період до появи 10 листків кукурудзи, що є можливим завдяки входу до складу антидоту ізоксадіфен-етилу, але при обробці препаратом МайсТер Пауер у фазі 8 листків кукурудзи чи пізніше за несприятливих чи стресових погодно-кліматичних умов може виникнути фітотоксичность по причині зниження здатності кукурудзи до метаболізму активних інгредієнтів гербіциду.

Не можна допустити обробки гербіцидом, коли на рослинах культури є роса, при тумані чи, коли бур’яни переживають стрес через посуху, що може стати причиною зменшення ефективності пестициду (особливо на такі типи бур’янів як види мишію і лобода біла). Виробник не рекомендує проводити обробку гербіцидом МайсТер Пауер, якщо температура повітря перевищує +25 °С.

Не можна допустити переростання бур’янів, для яких характерні потужний восковий наліт та висока ступінь опушення.
В той самий рік, коли був застосований препарат Майстер Пауер, можна висівати лише кукурудзу.
Восени того року, в який була проведена обробка Майстер Пауер, допустимий висів лише озимих зернових.
У разі багаторазового послідовного застосування гербіцидів, які відносяться до різних класів,  Майстер Пауер може бути використаний не пізніше ніж 2-м.

НОРМА ВИКОРИСТАННЯ АГРОХІМІКАТУ

Культура: кукурудза
Норма витрати:1,25-1,5 кг/га
Кількість обприскувань : 1
Дія пестициду: багаторічні та однорічні злакові та дводольні бур’яни
Метод, період обробки: обприскування у фазі від 3 до 7 листків культури

ЯК ПРИГОТУВАТИ РОБОЧИЙ РОЗЧИН

Бак обприскувача заповнити на третину водою, немає потреби готувати маточний розчин, лише залити гербіцид МайсТер Пауер, увімкнути на 10–15 хвилин мішалку, долити водою до відповідної норми, додатково перемішати на протязі 10–15 хвилин перед обробкою. Робочу рідину потрібно використати за 24 години з моменту приготування.

Не варто перекривати норму внесення пестициду (йдеться про подвійну норму).

СПЕКТР АКТИВНОСТІ

ЗЛАКОВІ БУР’ЯНИ

Пирій повзучий, лисохвіст мишачохвостиковий, метлюг звичайний, вівсюг звичайний, півняче просо (плоскуха), пажитниця багатоквіткова, тонконіг однорічний, мишій (види), гумай.

ШИРОКОЛИСТІ БУР’ЯНИ

Контролює понад 80 видів, найпопулярніші з них: амброзія полинолиста, галінсога дрібноквіткова, гірчак почечуйний, гірчак розлогий, гірчиця польова, грицики звичайні, осот жовтий, осот рожевий, паслін чорний, підмаренник чіпкий, курячі очка польова, лобода (види), лутига розлога, незабудка польова, нетреба звичайна, редька дика, ромашка запашна, ромашка лікарська, ріпак (падалиця), соняшник традиційний (падалиця), спориш звичайний, щириця (види), портулак городній, гірчак березкоподібний, *березка польова.
* Оптимальна фаза обробки — від 2 до 4 листків бур’яну.

СЕЛЕКТИВНІСТЬ ПРЕПАРАТУ

Пестицид МайсТер Пауер прекрасно підходить для обробки поширенних гібридів кукурудзи завдяки входженню до складу гербіцида антидоту.

Після проведення обприскування МайсТер Пауер на окремих гібридах може бути помітне антиціанове забарвлення, яке потім минає і не впливає на рівень урожайності.

За рекомендаціями щодо можливості застосування МайсТер Пауер на ділянках гібридизації варто звернутися до компаній-оригінаторів посівного матеріалу.

ПЛЮСИ ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

  • Надійний контроль багаторічних та однорічних злакових бур’янів широкого спектра.
  • Дуже ефективний контроль широколистих бур’янів (березка польова, гірчаки).
  • Прекрасна селективність по відношенню до культури.
  • Висока швидкість дії на бур’яни в порівнянні з іншими гербіцидами, які відносяться до тієї самої групи, що пояснюється властивостями формуляції.
  • Безпечний для будь-якого з поширених гібридів кукурудзи.

Упаковка: 5 літрів.


Как заказать гербицид «Майстер Пауер» для посевов кукурузы

На гербіцид Майстер Пауер ціна в компанії АгроЛіга дійсно вигідна.