0800 30-50-99 (Бесплатно по Украине) info@agro-liga.com
В наличии

Гоал гербицид 5 л

1088грн

Несистемний селективний гербіцид для захисту цибулі, соняшнику, яблуні та хвойних порід дерев від дводольних та деяких злакових бур’янів

Гоал 2Е ЕС к.е.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • Створення справжнього гербіцидного екрану (плівки) на поверхні ґрунту
  • Грунтова та після сходова активність
  • Широке вікно застосування та спектр дії
  • Швидкий візуальний прояв дії
  • Не має післядії у сівозміні

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

ГОАЛ 2Е — гербіцид контактної дії, діюча речовина якого, оксифлуорфен, належить до групи дифенілефірів. Гербіцид діє на рослини бур’янів при нанесенні безпосередньо на листову поверхню рослин, або через грунт. При нанесенні на грунт, гербіцид формує на його поверхні суцільну плівку, при контакті з якою нові сходи рослин бур’янів зазнають дії препарату. Діюча речовина препарату, оксифлуорфен, пошкоджує стінки клітин рослин, що призводить до обезводнювання та відмирання тканин.

НОРМИ ВИТРАТИ ТА СТРОКИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Культура Норма витрати препарату Шкідливі об’єкти Спосіб та термін застосування, обмеження Кратність обробок (термін очікування)
Соняшник 0.8-1.0 л/гаОднорічні дводольні та деякі злакові бур`яниОбприскування після висівання але до сходів культури. 1 (-)
Цибуля (з цибулин) 0.5-1.0 л/гаОднорічні дводольні та деякі злакові бур`яниОбприскування через 3-5 днів після посіву. Забороняється реалізація цибулі „на перо”. 1 (-)
 Цибуля 0.5-1.0 л/гаОднорічні дводольні та деякі злакові бур`яниОбприскування у фазу 1-2-х листків культури після появи сходів бур’янів . Забороняється реалізація цибулі „на перо”. 1 (-)
 Цибуля0,2+0,3+0,5 л/гаОднорічні дводольні та деякі злакові бур`яниДробне внесення. Перша обробка в нормі 0,2 л/га в фазу 1-2 листків культури при появі сімядолей бур’янів. Друга обробка в нормі 0,3 л/га через 7-10 днів. Третя обробка в нормі або 0,5 л/га через 7-10 днів після другої обробки. Загальна норма витрати препарату за сезон не повинна перевищувати 1,0 л/га 3 (-)
Цибуля (присадибні ділянки)5-10 мл/соткуОднорічні дводольні та деякі злакові бур`яниОбприскування у фазу 1-2-х листків культури з витратою робочого розчину 6-8 л/сотку. Забороняється реалізація цибулі „на перо”. 1 (-)
 Яблуня 4.0-5.0 л/гаОднорічні дводольні та деякі злакові бур`яниНаправлене обприскування весною вегетуючих бур’янів при висоті 10-15 см 1 (-)
Лісове господарство 2.0-4.0 л/гаОднорічні дводольні та деякі злакові бур`яниДосходове обприскування грунту або післясходове обприскування після закінчення росту сіянців 1 (-)
Лісове господарство 6.0-8.0 л/гаОднорічні дводольні та деякі злакові бур`яниОбприскування до початку або після закінчення росту саджанців 1 (-)

ХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

Вміст діючої речовини

оксифлуорфен, 240 г/л

Хімічна группа
Дифенілефіри

Препаративна форма
Концентрат емульсії

Сумісність
У разі потреби гербіцид ГОАЛ® 2Е можна застосовувати в суміші з іншими гербіцидами (зокрема на основі гліфосату та ацетохлору). Препарат можна застосовувати в інтегрованих програмах з грунтовими гербіцидами, зокрема при застосуванні на посівах цибулі в програмах дробного внесення. На посівах цибулі, в залежності від характеру забур’яненості, для розширення спектру дії гербіциду рекомендується суміш з препаратами на основі флуроксипіру або клопіраліду. При наявності в посівах злакових бур’янів препарат можна змішувати з наявними протизлаковими гербіцидами. У разі застосування препарату в сумішах необхідно також враховувати регламенти застосування іншого(их) препарату(ів), що додає(ю)ться до суміші (термін застосування, культури і т.і.). Перед приготуванням робочого розчину в суміші з іншими препаратами, рекомендується перевірити фізичну змішуванність препаратів у малій ємкості.

Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: IІІ (малотоксичний)

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від 5 до 25 оС. Не застосовувати препарат на мокрих або пошкодженних рослинах, або на рослинах що знаходяться в стресовому стані (під час посухи, заморозків, вилягання, затоплення, після пошкодження комахами, хворобами або зазнали ушкоджень внаслідок застосування інших пестицидів). Рослини сприйнятливих видів бур’янів, що знаходяться у стадії активного розвитку від 2 до 8 справжніх листків є найчутливішими до дії препарату. У випадку застосування препарату для контролю більш розвинених рослин чутливих бур’янів, а також на тяжких грунтах, необхідно застосовувати вищу, з зареєстрованих, гектарну норму препарату.

Препарат знищує рослини чутливих видів бур’янів, що були присутні під час обробки. Завдяки грунтовій дії, препарат також запобігає появі нових сходів чутливих видів бур’янів на протязі всього сезону вегетації культури. При тривалих посухах на поверхні грунту можливе утворення тріщин, що призводить до руйнування захисної плівки препарату. В цьому випадку можлива поява нових сходів бур’янів, що проростають в місцях утворення таких тріщин в грунті.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Норма витрати робочого розчину при наземному обприскуванні 300 — 500 л/га.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ:

Зберігати у сухому, прохолодному, добре вентильованому приміщенні в оригінальній упаковці. Запобігати надмірного охолодження або нагрівання. Зберігати окремо від продуктів харчування, води, кормових продуктів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Зберігати при температурі не нижче +5C та не вище +30°С. Гарантійний строк зберігання: 3 роки в герметичній упаковці виробника. Не допускати дітей до місця зберігання препарату.

УПАКОВКА:

5 л.