Гроділ Максі

Гроділ Максі 1 л

2528

Описание

Група: Гербіциди

Активний інгредієнт: йодосульфурон, 25 г/л + амідосульфурон, 100 г/л + мефенпір-діетил (антидот), 250 г/л
Препаративна форма: олійна дисперсія
Упаковка: 1 л
Реєстраційне свідоцтво: А № 02429

Гроділ® Максі є інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою вченими компанії «Байєр КропСайєнс» і отриманою завдяки застосуванню ODesi технології’. Ця формуляція містить у собі діючі речовини, дисперговані у спеціальному комплексі похідних олії та прилипача. При розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією та прилипачем.

Завдяки цьому олійно-дисперсна формуляція має унікальні властивості, які забезпечують:

 • найкраще утримання крапель робочого розчину на листовій поверхні бур’янів;
 • добре змочування та рівномірний розподіл робочого розчину по поверхні листків;
 • присутність протягом тривалого часу рідкої плівки олії та прилипача, що забезпечує повне проникнення діючих речовин у листки, без їх кристалізації.

Це призводить до високої і стабільної ефективності Гроділу® Максі за екстремальних погодних умов та прискореної гербіцидної дії.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Гроділ® Максі швидко поглинається листками і частково кореневою системою бур’янів, здатний вільно пересуватися по всій рослині з нисхідним і висхідним рухом поживних речовин.

Завдяки флоемно-ксилемній дії, препарат проникає в усі частини бур’янів і накопичується в точках росту, в тому числі у «сплячих» бруньках.

Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняється впродовж декількох годин після обробки Гроділом® Максі. У перші 5-7 днів на уражених бур’янах утворюються хлорозні плями і відмирають точки росту, а загибель відбувається впродовж 3-4 тижнів після обприскування, залежно від погодних умов.

СПЕКТР ДІЇ
Норма витрати: 0,09-0,11 л/га

Ефективність з нормою 0,1 л/га

Амброзія, види Незабудка польова
Підмареник чіпкий Жовтець польовий
Щириця звичайна Редька дика
Курячі очка польові Щавель, види
Роман, види Гірчиця польова
Лобода, види Осот жовтий польовий
Грицики звичаині Зірочник середній
Осот рожевий* Талабан польовий
Кучерявець Софії Фіалка, види (2-4 листка)
Жабрій, види Падалиця ріпаку
Галінсога дрібноквіткова Мак-самосійка (2-4 листка)
Падалиця соняшнику Березка польова**
Глуха кропива Гірчак, види (2-4 листка)
Ромашка непахуча Вероніка, види**
Паслін чорний

* За умови обробітку рослин осоту висотою 10-15 см за оптимальних погодних умов.

** Достатня дія забезпечується лише при ранньому застосуванні (4-6 листків у бур’янів).

Іноді, особливо при пізньому застосуванні (пізніше стадії кінця кущення культури) або при екстремальних погодних умовах, бур’яни тільки дуже пригнічуються, вони не розвиваються і не створюють конкуренції культурі.

ЗАСТОСУВАННЯ

Пшениця озима та яра
Ячмінь ярий та озимий
Кукурудза

Весняне обприскування, починаючи з фази 2-х листків у культури і до появи прапорцевого листка. Оптимальний період застосування, який дозволяє зберегти найбільший потенційний урожай та забезпечує найкращу гербіцидну дію, — до фази другого вузла.

На кукурудзі Гроділ® Максі безпечний для культури, починаючи з фази 2-х листків до появи 10-го листка. Однак оптимальна гербіцидна дія забезпечується при застосуванні до 5-го листка. Найкращий ефект проти бур’янів досягається на стадії: однорічні: 2-6 листків, багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник до фази 6-ти кілець.

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 150-300 л/га для внесення польовими агрегатами в залежності від його типу: наприклад, підходять плоскоструменеві форсунки, тиск рідини 2,5-3 кг/см2, швидкість руху агрератів 6-7 км/год. При ультрамалооб’ємному та авіаційному обприскуванні норма застосування — 50 л/га.

ВАРІАНТ ОСІННЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Гроділ® Максі має подвійну дію на бур’яни — через листя та через ґрунт. При застосуванні Гроділу® Максі восени препарат діє проти вегетуючих бур’янів, а також потрапляє на поверхню ґрунту. Він розкладається у ґрунті мікробіологічним шляхом, тобто мікроорганізмами. За умов низьких температур, які настають у цей період, активність мікроорганізмів різко знижується і наступає «період спокою», коли Гроділ® Максі, не розкладаючись, зберігається впродовж зими у верхніх шарах ґрунту.

Навесні, коли температура підвищується, він починає проявляти свою дію на проростаючі бур’яни. Таким чином з самого початку весняного відростання озимих зернових бур’яни знищуються за допомогою дії Гроділу® Максі і не конкурують з культурними рослинами.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОСІННЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Осіннє застосування гербіциду Гроділ® Максі доцільне у разі наявності вже восени на полях озимини значної кількості падалиці ріпаку, багаторічних та злісних ма- лорічних бур’янів. Норма Гроділу® Максі для осіннього застосування — не менше 0,1 л/га.

Час осінньої обробки Гроділом® Максі: за 1-2 тижні до припинення вегетації культури.

На полях, де присутні у значній кількості багаторічні бур’яни (осоти), при необхідності можливе застосування проти них навесні гербіциду Гроділ® Максі або препаратів групи 2,4-Д.

Осіннє застосування дає змогу припиняти конкуренцію бур’янів за поживні речовини та вологу з початку вегетації культури восени та початку відновлення весняної вегетації.

СЕЛЕКТИВНІСТЬ

Гроділ® Максі застосовується на зернових колосових культурах — пшениці, ячмені, житі, тритікале та кукурудзі. Завдяки наявності у складі Гроділу® Максі антидоту, який прискорює розклад діючих речовин у культурних рослинах, але не в бур’янах, препарат забезпечує прискорену, ефективну і надійну гербіцидну дію в сполученні з високою безпекою для культури, навіть за несприятливих погодних умов (низькі або мінливі температури) та при пізньому застосуванні.

ПЕРЕВАГИ

 • Висока та стабільна ефективність за будь-яких погодних умов, завдяки інноваційній олійно- дисперсній формуляції.
 • Найширший спектр гербіцидної дії проти усіх широколистих бур’янів.
 • Можливість застосування за умов низьких температур (від +5 °С).
 • Прискорена дія на бур’яни.
 • Найдовший період застосування.
 • Надзвичайна селективність та безпечність для культури завдяки наявності антидоту.
 • Наявність прилипача у препараті.
 • Подвійний ефект на бур’яни: через листя та через ґрунт.
 • Запобігає появі нової хвилі бур’янів.
 • Надзвичайна легкість у застосуванні.
 • Застосовується також восени.
 • Висока безпечність для користувача та навколишнього середовища.

Застереження: Перед застосуванням уважно читати етикетку!