0800 30-50-99 (Бесплатно по Украине) info@agro-liga.com
В наличии

Гроділ Максі 1 л

2528грн.

Група: Гербіциди

Активний інгредієнт: йодосульфурон, 25 г/л + амідосульфурон, 100 г/л + мефенпір-діетил (антидот), 250 г/л
Препаративна форма: олійна дисперсія
Упаковка: 1 л
Реєстраційне свідоцтво: А № 02429

Гроділ® Максі є інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою вченими компанії «Байєр КропСайєнс» і отриманою завдяки застосуванню ODesi технології’. Ця формуляція містить у собі діючі речовини, дисперговані у спеціальному комплексі похідних олії та прилипача. При розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією та прилипачем.

Завдяки цьому олійно-дисперсна формуляція має унікальні властивості, які забезпечують:

 • найкраще утримання крапель робочого розчину на листовій поверхні бур’янів;
 • добре змочування та рівномірний розподіл робочого розчину по поверхні листків;
 • присутність протягом тривалого часу рідкої плівки олії та прилипача, що забезпечує повне проникнення діючих речовин у листки, без їх кристалізації.

Це призводить до високої і стабільної ефективності Гроділу® Максі за екстремальних погодних умов та прискореної гербіцидної дії.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Гроділ® Максі швидко поглинається листками і частково кореневою системою бур’янів, здатний вільно пересуватися по всій рослині з нисхідним і висхідним рухом поживних речовин.

Завдяки флоемно-ксилемній дії, препарат проникає в усі частини бур’янів і накопичується в точках росту, в тому числі у «сплячих» бруньках.

Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняється впродовж декількох годин після обробки Гроділом® Максі. У перші 5-7 днів на уражених бур’янах утворюються хлорозні плями і відмирають точки росту, а загибель відбувається впродовж 3-4 тижнів після обприскування, залежно від погодних умов.

СПЕКТР ДІЇ
Норма витрати: 0,09-0,11 л/га

Ефективність з нормою 0,1 л/га

Амброзія, видиНезабудка польова
Підмареник чіпкийЖовтець польовий
Щириця звичайнаРедька дика
Курячі очка польовіЩавель, види
Роман, видиГірчиця польова
Лобода, видиОсот жовтий польовий
Грицики звичаиніЗірочник середній
Осот рожевий*Талабан польовий
Кучерявець СофіїФіалка, види (2-4 листка)
Жабрій, видиПадалиця ріпаку
Галінсога дрібноквітковаМак-самосійка (2-4 листка)
Падалиця соняшникуБерезка польова**
Глуха кропиваГірчак, види (2-4 листка)
Ромашка непахучаВероніка, види**
Паслін чорний

* За умови обробітку рослин осоту висотою 10-15 см за оптимальних погодних умов.

** Достатня дія забезпечується лише при ранньому застосуванні (4-6 листків у бур’янів).

Іноді, особливо при пізньому застосуванні (пізніше стадії кінця кущення культури) або при екстремальних погодних умовах, бур’яни тільки дуже пригнічуються, вони не розвиваються і не створюють конкуренції культурі.

ЗАСТОСУВАННЯ

Пшениця озима та яра
Ячмінь ярий та озимий
Кукурудза

Весняне обприскування, починаючи з фази 2-х листків у культури і до появи прапорцевого листка. Оптимальний період застосування, який дозволяє зберегти найбільший потенційний урожай та забезпечує найкращу гербіцидну дію, — до фази другого вузла.

На кукурудзі Гроділ® Максі безпечний для культури, починаючи з фази 2-х листків до появи 10-го листка. Однак оптимальна гербіцидна дія забезпечується при застосуванні до 5-го листка. Найкращий ефект проти бур’янів досягається на стадії: однорічні: 2-6 листків, багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник до фази 6-ти кілець.

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 150-300 л/га для внесення польовими агрегатами в залежності від його типу: наприклад, підходять плоскоструменеві форсунки, тиск рідини 2,5-3 кг/см2, швидкість руху агрератів 6-7 км/год. При ультрамалооб’ємному та авіаційному обприскуванні норма застосування — 50 л/га.

ВАРІАНТ ОСІННЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Гроділ® Максі має подвійну дію на бур’яни — через листя та через ґрунт. При застосуванні Гроділу® Максі восени препарат діє проти вегетуючих бур’янів, а також потрапляє на поверхню ґрунту. Він розкладається у ґрунті мікробіологічним шляхом, тобто мікроорганізмами. За умов низьких температур, які настають у цей період, активність мікроорганізмів різко знижується і наступає «період спокою», коли Гроділ® Максі, не розкладаючись, зберігається впродовж зими у верхніх шарах ґрунту.

Навесні, коли температура підвищується, він починає проявляти свою дію на проростаючі бур’яни. Таким чином з самого початку весняного відростання озимих зернових бур’яни знищуються за допомогою дії Гроділу® Максі і не конкурують з культурними рослинами.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОСІННЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Осіннє застосування гербіциду Гроділ® Максі доцільне у разі наявності вже восени на полях озимини значної кількості падалиці ріпаку, багаторічних та злісних ма- лорічних бур’янів. Норма Гроділу® Максі для осіннього застосування — не менше 0,1 л/га.

Час осінньої обробки Гроділом® Максі: за 1-2 тижні до припинення вегетації культури.

На полях, де присутні у значній кількості багаторічні бур’яни (осоти), при необхідності можливе застосування проти них навесні гербіциду Гроділ® Максі або препаратів групи 2,4-Д.

Осіннє застосування дає змогу припиняти конкуренцію бур’янів за поживні речовини та вологу з початку вегетації культури восени та початку відновлення весняної вегетації.

СЕЛЕКТИВНІСТЬ

Гроділ® Максі застосовується на зернових колосових культурах — пшениці, ячмені, житі, тритікале та кукурудзі. Завдяки наявності у складі Гроділу® Максі антидоту, який прискорює розклад діючих речовин у культурних рослинах, але не в бур’янах, препарат забезпечує прискорену, ефективну і надійну гербіцидну дію в сполученні з високою безпекою для культури, навіть за несприятливих погодних умов (низькі або мінливі температури) та при пізньому застосуванні.

ПЕРЕВАГИ

 • Висока та стабільна ефективність за будь-яких погодних умов, завдяки інноваційній олійно- дисперсній формуляції.
 • Найширший спектр гербіцидної дії проти усіх широколистих бур’янів.
 • Можливість застосування за умов низьких температур (від +5 °С).
 • Прискорена дія на бур’яни.
 • Найдовший період застосування.
 • Надзвичайна селективність та безпечність для культури завдяки наявності антидоту.
 • Наявність прилипача у препараті.
 • Подвійний ефект на бур’яни: через листя та через ґрунт.
 • Запобігає появі нової хвилі бур’янів.
 • Надзвичайна легкість у застосуванні.
 • Застосовується також восени.
 • Висока безпечність для користувача та навколишнього середовища.

Застереження: Перед застосуванням уважно читати етикетку!