K-Обіоль ULV6 15л - Агролига

K-Обіоль ULV6 15л

0

Описание

Інсектицид направлений на те, аби захистити у період зберігання зерно.

Активні інгредієнти — Піпероніл бутоксид, 54 г/л,  дельтаметрин, 6 г/л. Форма випуску інсектициду — це рідина, яка вже готова, аби її використовували, щоб провести  ультрамалооб’ємне внесення, скороченно — УР.

K-Обіоль ціна

K-Обіоль в компанії АгроЛіга реалізується по лояльній ціні. На додачу, аграрії отримають абсолютно безкоштовні консультації, які допоможуть їм із найвищою ефективністю використати інсектицид.

Приваблюють і властивості засобу. Він собою представляє інноваційну піретроїдну формуляцію. Володіє він контактно-кишковою дією. Він захищає запаси зернових  від величезного спектру шкідників. В цей спектр входять зерновий шашель та довгоносики,  малий борошняний хрущак, зернова міль та багато інших. Ці шкідники завдають серйозних збитків, тому їх знешкодження варте немалого.

Формуляція препарату

Дельтаметрин бореться із численними шкідниками запасів. Він фактично не пахне, являється термо і фотостабільним. Сасафрасова олія, яка добувається із кори бразильської пальми, використовується, аби створити піпероніл бутоксид. Синергізм здатен підсилити активність речовини. Це дозволяє повністю відхилити резистентність. Завдяки ефіру ріпакової олії,  який являє собою розчинник рослинного походження, К-Обіоль міцніше прилипає до зерна, а також зменшує, і досить значно, розпиленість зерна.

К-Обіоль інструкція по застосуванню

Інсектицид представляє собою готовий для обробки зерна засіб, який володіє не лише профілактичною, але і лікувальною дією. Метод дрібнодисперсного розпилення, при використанні спеціальної техніки для розпилювання, потрібен для застосування інсектициду. Такою технікою будуть спеціальні аерозольних генераторів.

Витрати та їх норма

Зерно буде захищене від півроку до року, якщо не відступатись від норм витрат агрохімікату.

Для захисту зернових культур від шкідників запасів, при прямій обробці норма затрат повинна складати від 0,042 до 0,084 літрів на тону.

Щодо плюсів агрохімікату, то іх багато, але виділити можна основні. Це препаративна форма, — абсолютно придатна для невідкладного використання. Це потужність дії навіть проти шкідників, які переносять органофорсфорні препарати. Відсутність резистентності. Довготривалий захсит, супер сучана технологія застосування.

Засіб реалізують у тарі 15 літрів.