Капуеро гербіцид

Капуеро гербіцид 0,25 кг

Описание

Капуеро – гербіцид двокомпонентний, який використовується для захисту від одно- та багаторічних дводольних бур’янів широкого спектру, включаючи стійкі до МЦПА і 2,4-Д, в посівах зернових.

Активні компоненти:

Флорасулам (187 г/кг) та Трибенурон-метил (563 г/кг)

Форма випуску засобу:

Диспергуємі у воді гранули

Принцип дії:

Флорасулам відноситься до класу триазолопіримідинів, трибенурон-метил – до класу похідних сульфо- нілсечовин,. Актині інгредієнти агрохімікату — інгібітори синтезу такого ферменту, як ALS (ацетолактатсинтаза). Він приймає участь у формуванні незамінних амінокислот. Дія пестицида системна, потрапивши всередину через листя бур’янів, він рухається по всій рослині. Чутливі бур’яни зупиняють свій ріст вже через кілька годин з моменту обприскування, їх листки через певний час стають хлоротичними, відмирає точка росту. Погодні умові впливають на швидкість дії засобу на момент обробки (температура, вологість), також швидкість залежить від фази розвитку бур’янів та їх видового складу (молоді рослини чутливіші до пестициду). Повністю бур’яни гинуть через 2–3 тижні.

Характеристики агрохімікату:

ВИКОРИСТАННЯ

Краща ефективність гербіциду досягається у випадку обробки дводольних бур’янів на початкових стадіях їх розвитку: для однорічних це фаза 2–4 листків, а для багаторічних — фаза розетки до того, як почнеться стеблування, і з’являються перерослі види (для чіпкого підмаренника — висота до 15–20 см, видів ромашки — висота до 20 см, видів осоту — до початку бутонізації). Найкраща температура обробки — +8 °С… +25 °С, коли бур’яни ростуть активніше і агрохімікат діє швидше. Вибираючи час для обробки краще за все брати до уваги те, на якій стадії розвитку знаходяться бур’яни, а не культура. Використання максимальної норми витрати засобу може бути використана у випадку високого рівня вихідної забур’яненості, коли переважають багаторічні коренепаросткові бур’яни та спостерігається густа стеблість культури.

Витрата робочого розчину: 200–300 л/га.
Варто відкласти обприскування під час роси, коли є загроза заморозків, може випасти дощ або одразу по закінченні цих природних явищ.

Капуеро. Інструкція із застосування

Культура Норма витрати, кг/га Метод, час обприскування
Ярий ячмінь 0,02–0,025* Обробка посівів у фазі кущення культури (2–3 листків) і на ранніх стадіях росту бур’янів
Озима пшениця 0,025–0,03* Обробка посівів у фазі кущення — під час прапорцевого листка культури

* Найкращого результату можна досягнути за умови застосування у суміші з ПАР Меро (0,4 л/га)

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ЗАСОБАМИ

Допустиме застосування Капуеро у бакових сумішах з гербіцидами, в основи яких лежить 2,4-Д (ефір чи амінна сіль), а також дикамби. Максимум ефективності у випадку окремого використання, досягається при умові застосування у баковій суміші з ПАР Меро 0,4 л/га. Також добре вносити пестицид разом чи послідовно з більшою частиною фунгіцидів та інсектицидів, які дозволені для застосування на колосових зернових культурах. Не варто використовувати агрохімікат разом з фосфорорганічними інсектицидами, і чергувати обробки гербіцидом та фосфорорганічними інсектицидами, у випадку, коли термін між ними менше 7 днів, із-за можливості пригнічення культури.

ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО СІВОЗМІНИ

У Капуеро не може бути післядії на наступні культури сівозміни. У випадку необхідності пересівати зернові, які були оброблені Капуеро, такі площі варто пересівати тільки колосовими зерновими культурами.

ДІЯ АГРОХІМІКАТУ

Капуеро має властивість ефективно контролювати понад сто видів дводольних бур’янів.

Упаковка: 0,25 кг