Клінч Форте (новинка)

Клінч Форте (новинка) 0,5 кг

4661/кг

Описание

Активні компоненти:  Флорасулам (80 г/кг) та Римсульфурон (250 г/кг)

Форма випуску: Гранули, які диспергуються у воді

Призначення препарту: Являє собойю інноваційний післясходовий двокомпонентний гербіцид системної дії, який використовується проти багаторічних, однорічних дводольних та злакових бур’янів.

Упаковка: 0,5 кг + 2 літр ПАР Бустер

Метод використання та норми витрат

* Можна застосовувати лише в комплексі з гербіцидом Клінч Форте

Плюси засобу

· Широкий спектр контрольованих бур’янів

· Гарний ефект навід в плані знащення бур’янів стійки до дикамби, 2,4 Д

· Надійний контроль падалиці соняшника

· Немає обмежень для сівозміни культур

· Економний страховий препарат

· Зручність та простота застосування

· Невисока норма расходу

· Сумісність із більшістю рідких добрив та пестицидів.

Дії пестициду

Активні компоненти, які входять до складу препарату, потрапляючи через листя в рослину, переміщуються до точок її росту, блокуючи фермент ацетолактатсинтазу, що необхідний для синтезу важливих для життя амінокислот — лейцину, валіну та ізолейцину. Лише через кілька годин припиняють свій ріст сприйнятливі бур’яни і не можуть більше конкурувати з кукурудзою в споживанні мінеральних речовин і вологи. Чутливі бур’яни повністю загинути вже через 15 днів чи трохи більше.

Властивості гербіциду

Помітні симптоми гербіцидної активності (хлорози, зупинка росту, некрози, почервоніння листя, побіління верхівки) з’являються вже на 4-7 день, а повну загибель бур’янів спостерігають через 2-4 тижні після використання засобу. У бур’янів, які є чутливими до флорасуламу, відбувається після обробки зупинка росту з подальшим відмиранням точок росту і всієї рослини. Перерослі та малочутливі бур’яни можуть не загинути, але їх ріст та розвиток після обробки зупиняється чи значно уповільнюється.

Спектр активності

Чутливі бур’яни: гумай, вівсюг звичайний, плоскуха звичайна, просо куряче, пальчатка криваво-червона, пажитниця (види), пирій повзучий (сходи з насіння), тонконіг однорічний, просо (1-3 лист.), тимофіївка (види), підмаренник чіпкий (до 14 кілець), мишій (види), осот городній, щириця (види), осот жовтий шорсткий, гірчак (види), злинька канадська, галінсога дрібноквіткова, ромашка (види), суріпиця, гірчиця (види), ріпак (падалиця), мак (види), соняшник (падалиця), волошка синя, кучерявець Софії, грицики звичайні, нагідки звичайні, спориш звичайний, редька дика, талабан польовий, лобода (сходи — 2 лист.), зірочник середній (мокрець).

Середньочутливі: гречка татарська, гібіск трійчастий, жабрій звичайний, рожевий осот (сходи з насіння), калачики (види), горобейник польовий, стеблообгортаюча глуха кропива та пурпурна, осот рожевий, фіалка польова, рутка лікарська, горошок види, вика польова, лобода (2-4 лист.).

Невисоку чутливість до активаності препарату проявляють: жовтець (види), вероніка (види), молочай (види), паслін чорний, берізка польова тощо.

Рекомендації загального характеру

Гербіцид Клінч Форте використовувати необхідно лише в суміші з ПАР Бустер (співвідношення 1:4). Сумісне використання сприяє більш повному та більш швикому проникненню активних компонентів препарату в рослини бурянів, яке забезпечує високу ефективність дії засобу.

Найбільш сприятливі умови для обробки посівів гербіцидом: температура +10 °С … +25 °С, перебування бур’янів на стадії активного розвитку у фазі від 1 до 3 листків для однорічних злакових, від 2 до 4 листків для однорічних дводольних і за висоти від 10 до 15 см для багаторічних. Не варто застосовувати агрохімікат у спекотну, засушливу погоду, при сильному вітрові чи заморозках, а також за інших несприятливих погодних умов.

Щоб отримати максимальний ефект від використання герьбіциду в засушливих умовах та за високої чисельності бур’янів потрібно: застосовувати максимальну норму витрати препарату та робочої рідини; не виключати мішалку обприскувача протягом всього періоду обробки; слідкувати за рівномірністю та якістю обприскування абсолютно по всій площі поля; додавати обовязково карбамід чи аміачну селітру (4-5 кг/га (фізичної ваги).

Щоб розширити спектр контрольованих бур’янів можна застосовувати бакові суміші: Клінч Форте (50-60 г/га) + ПАР Бустер (0,2 л/га) + Альфа-Маїс (10 г/га); лінч Форте (50 г/га) + ПАР Бустер (0,2 л/га)+ Альфа-Дикамба (0,2-0,3 л/га) ; у випадку сильного засміченя лободою — Клінч Форте (50 г/га) + ПАР Бустер (0,2 л/га)+ Альфа-Ефір (0,25-0,3 л/га) ; у випадку сильного засміченя рожевим осотом — Клінч Форте (50 г/га) + ПАР Бустер (0,2 л/га) + Альфа-Піралід (0,2-0,3 л/га); у випадку сильного засміченя повзучим пирієм — Клінч Форте (50-60 г/га) + ПАР Бустер (0,2 л/га)+ Альфа Нуфурон (30-40 г/га).

Норма розходу робочого розчину

Польові культури – від 200 до 400 л/га.

На Клінч Форте ціна в компанії АгроЛіга Вас приємно здивує.