Логран 75 WG гербіцид

Логран 75 WG гербіцид

0

Описание

Селективний гербіцид для ефективного знищення однорічних дводольних бур`янів, у тому числі стійких до 2,4-Д, у посівах пшениці та ячменю

Логран 75 WG в.г.

Діюча речовина: 750 г/л триасульфурону
Хімічна група: Сульфонілсечовини
Класифікація ВООЗ: 3 (малотоксичний)
Упаковка: 10×120 г
Препаративна форма: Вододисперсні гранули

ПЕРЕВАГИ:

Гербіцид широкого спектра дії:
Ефективний проти широкого спектра однорічних дводольних бур’янів та деяких багаторічних бур’янів у посівах озимої пшениці та ярого ячменю

Висока системність:

Проникає в рослину через стебла, листки та корені

Побічна ґрунтова дія:

Має побічну ґрунтову дію, яка забезпечує довготривалий захист посівів від бур’янів, що проростають з насіння після обробки

Подовжений термін застосування:
Від фази 3-х листків до прапорцевого листка включно

ВИКОРИСТАННЯ:

Культура Види бур’янів Спосіб, час обробки, обмеження Максимальна кількість обро­бок/строки очіку­вання, дні Норма ви­трати препа­рату, л/га
Озима і яра пшениця,  ярий ячмінь Однорічні дводольні  бур’яни, у т.ч. стійкі до 2,4-Д і МЦПА, та деякі багаторічні дво­дольні Обприскування посівів у фазі від 2-3 листків до прапорцевого листка включно 1/строк очікування не встановлюється 6,5-10

Характер дії: Логран 75 WG в.г. селективний післясходовий гербіцид системної дії класу сульфоніл-сечовин.
Логран 75 WG в.г. швидко поглинається як листям, так і кореневою системою бур’янів. Припиняє синтез амінокислот, що призводить до зупинки росту бур’янів. Препарат має залишкову ґрунтову дію на проростаючі бур’яни. Дія препарату візуально проявляється через 7-10 днів після застосування. Тріасульфурон викликає хлороз та побуріння листків і стебел бур’янів, що призводить до зупинки їх росту.

Спектр дії: Логран 75 WG в.г. ефективний проти широкого спектру однорічних дводольних бур’янів та деяких багаторічних бур’янів на посівах озимої пшениці та ярого ячменю за умови післясходової обробки.

Період захисної дії: до 8 тижнів.

Рекомендації щодо застосування: Обприскування зернових колосових культур Логран 75 WG в.г. рекомендується розпочинати при температурі +5°С.

Оптимальна температура: від +10°С до +25°С.
Препарат застосовується, як самостійно, так і в баковій суміші з гербіцидами Банвел 4S 480 SL в.р.к. та Естерон 600 EC, к.е., при цьому обприскування слід проводити лише до фази виходу в трубку.
Після фази трубкування Логран 75 WG в.г. можна застосовувати разом з гербіцидом Пік 75 WG, в.г.
Не рекомендується застосовувати Логран 75 WG в.г. на свіжопровапнованих землях або ґрунтах з PH вище 7,5.
При необхідності пересіву використовувати тільки зернові культури.
Логран® 75 WG в.г. можна застосовувати за допомогою стандартних обприскувачів при мінімальному об’ємі робочої рідини 200 л/га.

Порядок приготування препарату:
• Заповнити 1/2 баку обприскувача чистою водою;
• Увімкнути режим розмішування;
• Відміряти необхідну кількість Логран 75 WG в.г. і додати в бак обприскувача;
• Додати решту води до заданого об’єму, продовжуючи перемішувати розчин;
• Продовжувати перемішувати розчин під час обробки для забезпечення однорідності розчину;
• Відразу використовувати приготований розчин.
Якщо Логран® 75 WG в.г. використовується в баковій суміші з іншими препаратами, додавайте препарати у воду в бак у такій послідовності: ЗП або СК, Логран® 75 WG в.г., КЕ. Кожний наступний елемент додається після повного розчинення попереднього.

Фітотоксичність: При використанні препарату з дотриманням розроблених фірмою інструкцій, ризику фітотоксичності не виникає.

Можливість виникнення ризистентності: Відсутня, за умови точного дотримання розроблених фірмою рекомендацій.

СУМІСНІСТЬ:

Сумісність з іншими препаратами: Логран 75 WG в.г. сумісний з більшістю пестицидів. Однак у кожному конкретному випадку препарати, що змішуються, слід перевіряти на сумісність.