Лонтрел 300

Лонтрел 300

0

Описание

Селективний гербіцид для захисту цукрових буряків, ріпаку, зернових колосових, кукурудзи та овочів від осотів та деяких інших дводольних бур’янів

Лонтрел 300

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • Відмінний котроль всіх видів осотів
  • Очищення полів від осотів під наступні культури сівозміни
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей (особливо, з препаратами на основі фенмедифаму та десмедифаму)
  • Легко дозується та зберігається
  • Нефітотоксичний для культури за умов правильних регламентів застосування
  • Не має післядії в сівозміні

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Лонтрел 300 та Лонтрел Гранд — післясходові гербіциди системної дії для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними коренепаростковими бур’янами (в т.ч. види осотів, гірчак, види ромашок, волошок та ін.) на посівах сільськогосподарських культур.

Клопіралід впливає на загальноростові процеси, що відбуваються в рослині. Клопіралід є синтетичною формою натурального рослинного гормону, що при застосуванні його в якості гербіциду призводить до заміщення та блокування функцій натуральних гормонів рослини. При цьому відбувається перенасичення синтетичним гормоном, що в кінцевому результаті веде до значних порушень ростових процесів в рослині та, як наслідок, до її загибелі. Клопіралід швидко проникає в кореневу систему, що забезпечує високу ефективність проти коренепаросткових бур’янів, таких як осоти.

НОРМИ ВИТРАТИ ТА СТРОКИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Лонтрел 300

Культура Норма витрати, л/га Шкідливий об‘єкт Спосіб, час обробки, обмеження Термін очікування, днів (кратність обробок) Сроки виходу*, днів
Пшениця яра та озима, просо, овес, ячмінь 0,16-0,66 Однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, та багаторічні коренепаросткові бур’яни Обприскування посівів від фази кущіння до виходу в трубку культури — (1) — (3)
Жито 0,3 — (1) — (3)
Кукурудза 1,0 Обприскування у фазі 3-5 листків у культури — (1) 7 (3)
Райграс однорічний 0,3 Обприскування посівів від фази кущіння до виходу в трубку культури — (1) — (3)
Лаванда 1,0-1,7 Обприскування у фазі відростання культури — (1) 7 (3)
Ріпак озимий та ярий 0,3-0,5 Однорічні дводольні та багаторічні, в т.ч. коренепаросткові, бур’яни Обприскування у фазу 2-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у ріпаку — (1) 7 (3)
Буряки цукрові 0,3-0,5 Обприскування посівів при появі 1-3 пар справжніх листків культури — (1) 7 (3)
Капуста білокочанна 0,2-0,5 Обприскування після висаджування розсади — (1) 7 (3)
Льон-довгунець (на технічні цілі) 0,1-0,3 Однорічні дводольні, у т.ч. стійкі до МЦПА, та багаторічні коренепаросткові, бур’яни Обприскування посівів у фазу „ялинки” культури — (1) 7 (3)

Лонтрел Гранд

Культура Норма витрати, кг/га Шкідливий об‘єкт Спосіб, час обробки, обмеження Термін очікування (кратність обробок) Сроки виходу*, днів
Пшениця яра та озима, ячмінь ярий та озимий 0,06-0,12 Однорічні дводольні , в т.ч. стійкі до 2,4-Д, та багаторічні коренепаросткові бур’яни Обприскування від фази кущіння до виходу в трубку культури — (1) — (3)
Буряки цукрові 0,12-0,2 Однорічні дводольні та багаторічні, в т.ч. коренепаросткові, бур’яни Обприскування в фазі 1-3 пар справжніх листків у культури — (1) 7 (3)
Ріпак озимий та ярий 0,12-0,2 Обприскування у фазу 2-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у ріпаку — (1) 7 (3)
Гірчиця 0,12-0,2 Обприскування у фазу 3-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у культури — (1) 7 (3)
Льон-довгенець (на технічні цілі) 0,04-0,12 Обприскування у фазу „ялинки” культури — (1) 7 (-)
Кукурудза 0,12-0,2 Обприскування у фазу 3-8 листків культури — (1) 7 (-)
Кукурудза (присадибні ділянки) 1,2-2 г/5 л води на 1 сотку Обприскування у фазу 3-8 листків культури — (1) 7 (-)
Капуста білокочанна 0,08-0,2 Обприскування після висаджування розсади — (1) 7 (3)
Капуста білокочанна, пізні сорти (присадибні ділянки) 1,2-2 г/5 л води на 1 сотку Обприскування після висаджування розсади — (1) 7 (3)
Часник 0,1-0,16 Обприскування у фазу від 2-х листків у культури — (1) 7 (3)
Цибуля (крім на „перо”) 0,1-0,16 Обприскування у фазу від 2-х листків у культури — (1) 7 (3)

ХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

Лонтрел 300 Лонтрел Гранд
клопіралід, 300 г/л клопіралід, 750 г/кг
Водний розчин водорозчинні гранули

Хімічна група
Піридини

Сумісність
При необхідності можна змішувати з протизлаковими гербіцидами, а також іншими гербіцидами, що застосовуються для боротьби з однорічними двосім’ядольними бур’янами, з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуванність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші

Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: III (малотоксичний)

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25 оС. Запобігайте застосуванню препарату відразу ж після заморозків або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку. Обприскування проводити в момент активного росту бур’янів у фазу 2-10 листків у однорічних, та 10-15 см (розетка) у багаторічних дводольних та коренепаросткових бур’янів. Нижчу з зареєстрованих норм витрати препарату застосовувати при середньому ступені забур’яненості осотами та при переважній наявності осотів у фазі „розетка”. Вищу з зареєстрованих норм витрати застосовувати при високому ступені забур’яненості осотами та при висоті рослин осотів 10-15 см і вище, а також при засміченності посівів гірчаком.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Робочий розчин препарату необхідно готувати використовуючи чисту воду. Норма витрати робочої рідини складає 150 — 400 л/га.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ:

Зберігати у сухому, прохолодному, добре вентильованому приміщенні в оригінальній упаковці. Запобігати надмірного охолодження або нагрівання. Зберігати окремо від продуктів харчування, води, кормових продуктів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Зберігати при температурі не нижче -5°C та не вище +35°С. Гарантійний строк зберігання: 3 роки в герметичній упаковці виробника. Не допускати дітей до місця зберігання препарату.

УПАКОВКА:

Лонтрел 300 — 5л
Лонтрел Гранд – 2 кг