0800 30-50-99 (Бесплатно по Украине) info@agro-liga.com
В наличии

Лонтрел 300

0грн

Селективний гербіцид для захисту цукрових буряків, ріпаку, зернових колосових, кукурудзи та овочів від осотів та деяких інших дводольних бур’янів

Лонтрел 300

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • Відмінний котроль всіх видів осотів
  • Очищення полів від осотів під наступні культури сівозміни
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей (особливо, з препаратами на основі фенмедифаму та десмедифаму)
  • Легко дозується та зберігається
  • Нефітотоксичний для культури за умов правильних регламентів застосування
  • Не має післядії в сівозміні

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Лонтрел 300 та Лонтрел Гранд — післясходові гербіциди системної дії для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними коренепаростковими бур’янами (в т.ч. види осотів, гірчак, види ромашок, волошок та ін.) на посівах сільськогосподарських культур.

Клопіралід впливає на загальноростові процеси, що відбуваються в рослині. Клопіралід є синтетичною формою натурального рослинного гормону, що при застосуванні його в якості гербіциду призводить до заміщення та блокування функцій натуральних гормонів рослини. При цьому відбувається перенасичення синтетичним гормоном, що в кінцевому результаті веде до значних порушень ростових процесів в рослині та, як наслідок, до її загибелі. Клопіралід швидко проникає в кореневу систему, що забезпечує високу ефективність проти коренепаросткових бур’янів, таких як осоти.

НОРМИ ВИТРАТИ ТА СТРОКИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Лонтрел 300

КультураНорма витрати, л/гаШкідливий об‘єктСпосіб, час обробки, обмеженняТермін очікування, днів (кратність обробок)Сроки виходу*, днів
Пшениця яра та озима, просо, овес, ячмінь0,16-0,66Однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, та багаторічні коренепаросткові бур’яниОбприскування посівів від фази кущіння до виходу в трубку культури— (1)— (3)
Жито0,3— (1)— (3)
Кукурудза1,0Обприскування у фазі 3-5 листків у культури— (1)7 (3)
Райграс однорічний0,3Обприскування посівів від фази кущіння до виходу в трубку культури— (1)— (3)
Лаванда1,0-1,7Обприскування у фазі відростання культури— (1)7 (3)
Ріпак озимий та ярий0,3-0,5Однорічні дводольні та багаторічні, в т.ч. коренепаросткові, бур’яниОбприскування у фазу 2-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у ріпаку— (1)7 (3)
Буряки цукрові0,3-0,5Обприскування посівів при появі 1-3 пар справжніх листків культури— (1)7 (3)
Капуста білокочанна0,2-0,5Обприскування після висаджування розсади— (1)7 (3)
Льон-довгунець (на технічні цілі)0,1-0,3Однорічні дводольні, у т.ч. стійкі до МЦПА, та багаторічні коренепаросткові, бур’яниОбприскування посівів у фазу „ялинки” культури— (1)7 (3)

Лонтрел Гранд

КультураНорма витрати, кг/гаШкідливий об‘єктСпосіб, час обробки, обмеженняТермін очікування (кратність обробок)Сроки виходу*, днів
Пшениця яра та озима, ячмінь ярий та озимий0,06-0,12Однорічні дводольні , в т.ч. стійкі до 2,4-Д, та багаторічні коренепаросткові бур’яниОбприскування від фази кущіння до виходу в трубку культури— (1)— (3)
Буряки цукрові0,12-0,2Однорічні дводольні та багаторічні, в т.ч. коренепаросткові, бур’яниОбприскування в фазі 1-3 пар справжніх листків у культури— (1)7 (3)
Ріпак озимий та ярий0,12-0,2Обприскування у фазу 2-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у ріпаку— (1)7 (3)
Гірчиця0,12-0,2Обприскування у фазу 3-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у культури— (1)7 (3)
Льон-довгенець (на технічні цілі)0,04-0,12Обприскування у фазу „ялинки” культури— (1)7 (-)
Кукурудза0,12-0,2Обприскування у фазу 3-8 листків культури— (1)7 (-)
Кукурудза (присадибні ділянки)1,2-2 г/5 л води на 1 соткуОбприскування у фазу 3-8 листків культури— (1)7 (-)
Капуста білокочанна0,08-0,2Обприскування після висаджування розсади— (1)7 (3)
Капуста білокочанна, пізні сорти (присадибні ділянки)1,2-2 г/5 л води на 1 соткуОбприскування після висаджування розсади— (1)7 (3)
Часник0,1-0,16Обприскування у фазу від 2-х листків у культури— (1)7 (3)
Цибуля (крім на „перо”)0,1-0,16Обприскування у фазу від 2-х листків у культури— (1)7 (3)

ХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

Лонтрел 300Лонтрел Гранд
клопіралід, 300 г/лклопіралід, 750 г/кг
Водний розчинводорозчинні гранули

Хімічна група
Піридини

Сумісність
При необхідності можна змішувати з протизлаковими гербіцидами, а також іншими гербіцидами, що застосовуються для боротьби з однорічними двосім’ядольними бур’янами, з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуванність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші

Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: III (малотоксичний)

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25 оС. Запобігайте застосуванню препарату відразу ж після заморозків або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку. Обприскування проводити в момент активного росту бур’янів у фазу 2-10 листків у однорічних, та 10-15 см (розетка) у багаторічних дводольних та коренепаросткових бур’янів. Нижчу з зареєстрованих норм витрати препарату застосовувати при середньому ступені забур’яненості осотами та при переважній наявності осотів у фазі „розетка”. Вищу з зареєстрованих норм витрати застосовувати при високому ступені забур’яненості осотами та при висоті рослин осотів 10-15 см і вище, а також при засміченності посівів гірчаком.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Робочий розчин препарату необхідно готувати використовуючи чисту воду. Норма витрати робочої рідини складає 150 — 400 л/га.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ:

Зберігати у сухому, прохолодному, добре вентильованому приміщенні в оригінальній упаковці. Запобігати надмірного охолодження або нагрівання. Зберігати окремо від продуктів харчування, води, кормових продуктів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Зберігати при температурі не нижче -5°C та не вище +35°С. Гарантійний строк зберігання: 3 роки в герметичній упаковці виробника. Не допускати дітей до місця зберігання препарату.

УПАКОВКА:

Лонтрел 300 — 5л
Лонтрел Гранд – 2 кг