Нітроамофоска

Нітроамофоска

0

Категория:

Описание

Нітроамофоска – це концентроване універсальне азотно – фосфорно – калійне добриво, яке може мати різний вміст поживних речовин N:Р2О52О (азот:фосфор:калій): – 16:16:16, 8-24-24, 8-19-29 тощо.

Нітроамофоска застосування та норми внесення

Дане добриво мало гігроскопічне, випускається у формі гранул, не злежується. Усі основні елементи мінерального живлення мають форму легкодоступних водорозчинних сполук: (NH4)2HPO4, NH4H2PO4, NH4NO3, KNO3, NH4Cl, KCl, СаHPO4. Підходить для застосування у всіх ґрунтово-кліматичних зонах під час основного, передпосівного та припосівного удобрення, для підживлення рослин біля кореня, також в закритому ґрунті для удобрення декоративних та овочевих культур.

Норми внесення препарату можна встановити після агрохімічного аналізу ґрунту, із врахуванням біології вирощуваної рослин та запланованого врожаю.

Нітроамофоска ціна

В компанії АгроЛіга можна купити Нітроамофоску російського та білоруського виробництва по доступній ціні. За більш детальною інформацією щодо характеристик конкретних марок препарату звертайтеся до менеджерів-консультантів.