Гербіцид Примекстра Голд від виробника ➜ Сингента в Україні

Примекстра Голд 720 SC 20 л

368

Цена указана за 1л
Тара: 20л

Важно! Цена на товар может меняться,
перед заказом уточните у менеджеров
Минимальный заказ 20л

Описание

Купити Примекстра Голд –гербіцид для захисту кукурудзи та сорго

Примекстра Голд – це селективний гербіцид, який використовують з метою захисту посівів сорго та кукурудзи від однорічних злакових, а також від ряду дводольних бур’янів.

Переваги препарату Примекстра Голд 720 SC к.с. 

Широкий спектр дії:
Примекстра високоефективний у боротьбі з основними дводольними та однорічними злаковими бур’янами в посівах сорго та кукурудзи

Довготривалий період захисту: 6-8 тижнів

Гнучкість застосування: Примекстра Голд вноситься до початку сівби, паралельно з висівом; до появи перших сходів чи по сходах сорго та кукурудзи.

Переваги препарату та особливості застосування: Характеризується подовженою захисною дією, що здатна забезпечити надійний захист посівів від 2-ої хвилі бур’янів. Фітотоксичність відсутня за умови виконання рекомендацій.

Строки застосування та норми витрат гербіциду:

Культура

Види бур’янів

Час обробки, метод, обмеження

Максимальне число обро­бок/строк очіку­вання, днів

Норма ви­трати гербіциду, л/га

Кукурудза \ Сорго (обов’язкова обробка насіння антидотом) Однорічні дводольні та однорічні злакові бур’яни Обробка ґрунту до сівби, після неї або по сходах у фазі 3-5 листків культури 1/строк очікування не встановлюється 2,5-3,5

Поради щодо застосування Примекстра Голд:

Обробка з загортанням перед посівом
Вносимо у ґрунт Примекстра Голд і загортаємо на глибину 3-5 см,використовуючи загортаючи диск, борону, ротаційний культиватор чи якесь інше обладнання такого типу. Рекомендується використовувати технологію обробки з загортанням тоді, коли після обробки погода має бути посушливою, або якщо існує загроза вітрової ерозії.

Досходова обробка
Вносимо Примекстру після сівби, або під час неї, але до того моменту, коли з’являться сходи культури або бур’яни.

Обробка після появи сходів
Допускається внесення препарату Примекстра на сорго та кукурудзі до фази 3-5 листків культури, але не можна допустити внесення по бур’янах, які мають більше 2-х листків.

Як приготувати робочий розчин
Використовується у вигляді водного розчину. Спочатку заповнюємо наполовину чи на 2/3 бак обприскувача водою. Додаємо потрібну кількість гербіциду, після чого доливаємо решту води. Ретельно вимішуємо розчин. Продовжуємо перемішувати під час обробки, аби не допустити осадження Примекстра Голд на дні бака. Тільки чиста вода підходить для приготування робочого розчину.

Обсяг робочого розчину:

200-300 л/га

Дія гербіцида Примекстра:

Атразин блокує процес фотосинтезу та реакцію Хілла в хлоропластах. S-метолахлор блокує ділення клітин, завдяки чому блокуються початкові стадії мітозу, а потім чутливі бур’яни призупиняються в рості на початкових стадіях розвитку. В момент проростання бур’яни гинуть. У випадку застосування гербіциду по вегетації, він поглинається сходами та частково кореневою системою, потім переміщується по рослині, викликаючи загибель бур’янів. Високий рівень ефективності та довша тривалість гербіцидного ефекту досягаються завдяки дії двох активних інгредієнтів, що входять у склад препарату.

Хімічні властивості:

Активні інгредієнти
S-метолахлор (400 г/л), атразин (320 г/л)

Хімічна група 
Триазини та хлорацетаміди

Форма випуску препарату
Концентрат суспензії

Загоряння
Не потребує загоряння

Сумісність з іншими засобами засобу рослин
Допускається змішування з іншими пестицидами, які використовуються на обробляємих культурах. Але кожен окремий випадок потребує перевірки препаратів на сумісність

Токсичність
Класифікація ВООЗ: ІІІ (малотоксичний)

Особливості зберігання:

За температури 0°- +35°С

Строк зберігання
Чотири роки з дня виготовлення заводській упаковці, яка не розкрита

Тара: каністра 20 л