Ретенго фунгіцид

Ретенго фунгіцид 10л

941

Описание

Ретенго – фунгіцид, який має багато переваг. Завдяки йому підвищується урожайність, велика кількість хвороб контролюється засобом.

•        Підвищення урожайності навіть, якщо хвороби відсутні.

•        Підвищення урожайності навіть при екстремальних температурах

•        Запобігання передчасного старіння та зростання рослини

•        Зростання якості урожаю кукурудзи та соняшнику

•        Збирання урожаю оптимізується, втрати мінімізуються

Ефект AgCelence який властивий даному фунгіциду забезпечує підвищення врожайності, підвищує якість насіння зерна, кукурудзи і соняшнику.

Соняшник

Ефект AgCelence та контроль широкого спектру хвороб дозволяє уникнути втрат урожаю соняшнику. Ряд випробувань 2010-2012 років підтвердив скорочення втрат урожайності соняшнику на 10% завдяки фунгіциду.

У посушливі сезони хвороби мають обмежені прояви. При випробуваннях БАСФ підвищення урожайності спостерігалось завдяки дії фунгіциду Ретенго.

Кукурудза

Ряд випробувань 2010-2012 років показав, що фунгіцид сприяє підвищенню урожайності кукурудзи. Під час досліджень в українських умовах було підтверджено що вплив хвороб на врожайність культури був незначним.  Дослідження БАСФ підтвердили те, що потужний ефект AgCelence дозволяв покращувати урожайність кукурудзи навіть при підвищених ризиках хвороб.

Характеристика фунгіциду

Піраклостробін, 200 л/г – діюча речовина засобу. Транслімарний розподіл у рослині.

Культури: кукурудза, cоняшник

Спектр дії фунгіциду

Соняшник: альтернаріоз, фомопсис, фомоз

Кукурудза: гельмiнтоспорiоз, іржа

Відсутність хвороб дозволяє підвищувати урожайність. Застосовувати препарат можна як у профілактичних, так і в лікувальних цілях.

Норми затрат

кукурудза:0,5 л/га

соняшник: 0,5 – 0,75 л/га

Концентрат, який емульгується (КЕ) — препаративна форма.

Норма затрат робочої рідини — від 100 до 400 л/га

Ретенго інструкція із застосування

Для соняшнику рекомендують застосовувати препарат на фазі розвитку від 8 до 10 листків і до середини цвітіння  (BBCH 32–65). Краще надати перевагу наземному обприскуванню та обприскувачам із високим кліренсом.

Якщо хвороб нема, посіви соняшнику варто обробити для профілактики та заради ефекту AgCelence. Обробка має бути одною на фазі ВВСН 32. При інтенсивному розвитку хвороб, таких як фомопис, альтернаріоз, фомоз, внесення має бути дворазовим.

1-е у фазі ВВСН 32 із нормою 0,5 – 0,75 л/га

2-е у фазі ВВСН 57-65 із нормою 0,5 – 0,75 л/га

Кукурудза

Для кукурудзи рекомендують застосовувати препарат на фазі розвитку 6-9 листків (BBCH 16 – 19) до фази, коли починається викидання волотей (BBCH 51– 53). Коли рослина досягає росту 0,7-0,9 метра, її обробляють засобом. Наземному обприскуванню та обприскувачам із високим кліренсом надається перевага.

Якщо хвороб немає, то заради профілактики та отримання AgCelence-ефекту обприскування потрібно провести один раз, якщо хвороби інтенсивно розвиваються, такі як іржа, гельмінтоспоріоз та інші, то обприскування проводиться двічі.

1-е у фазу ВВСН 16 – 19 у нормі 0,5 л/га

2-е у фазу ВВСН 51 – у нормі 0,5 л/га