Трефлан

Трефлан 20 л

313

Описание

Селективний ґрунтовий гербіцид для захисту просапних, технічних та овочевих культур від однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів

Трефлан 480 ЕС к.е.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • Тривалий захисний період (10-12 тижнів)
  • Ефективний у нестабільних кліматичних умовах
  • Нефітотоксичний для культури

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

ТРЕФЛАН 480 — гербіцид контактної дії, містить тріфлуралін. Трифлуралін впливає на меристиматичний ріст коренів та інгібує проростання рослин чутливих видів бур’янів.

НОРМИ ВИТРАТИ ТА СТРОКИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Культура Норма витрати, л/га
соя, рицина, соняшник 2,0-5,0
ріпак 1,5-2,0
льон-довгунець 1,6-2,0
томати, капуста (розсадні) 2,0-3,0
томати (безрозсадні) 1,0-1,2
часник 2,0-3,0
цибуля (насіннєва) 3,0-4,0
баклажани, перець 1,8
огірки 0,9-1,2
люцерна 3,0
кавуни 1,2-1,6
інші культури див. етикетку

Строки виходу людей на оброблені площі для виконання механізованих робіт – 15 днів, ручних робіт – не регламентуються. Термін очікування з моменту останньої обробки до збору врожаю – не регламентується. Максимальна кратність обробок за сезон – 1.

ХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

Вміст діючої речовини
тріфлуралін, 480 г/л

Хімічна группа
Динітроаніліни

Препаративна форма
Концентрат емульсії

Сумісність
При необхідності, препарат можна змішувати з іншими засобами захисту та регуляторами росту рослин, рідкими добривами у відповідності зі вказаними на етикетці рекомендаціями. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуванність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: IІІ (малотоксичний)

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Для досягнення найбільшої ефективності препарату, після його внесення необхідно якомога раніше (на протязі 4-х годин після внесення) заробити в грунт на глибину 6-8 см за допомогою культиватора або борони. Робоча швидкість агрегату: 6-10 км/год. Найкраще провести цей прийом у двох поперечних напрямках. Якісна заробка препарату в грунт уповільнює процес розкладання препарату під дією світла, і таким чином, продовжує період захисної дії препарату. На ефективність препарату впливає якість викононання робіт з передпосівного обробітку грунту. Мілкогрудкувата структура грунту дає можливість утворити щільніший захисний екран з препарату. Ефективність препарату не залежить від вологості грунту. Нижчі з рекомендованих норм використовувати на легких грунтах, вищі – на тяжких. Препарат не діє на рослини бур’янів, що проросли. Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +5 до +25оС. Запобігайте застосуванню препарату одзразу ж після заморозку або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га. Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на поверхню грунту застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати щільові (плоскоструменеві) розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ:

Зберігати у сухому, прохолодному, добре вентильованому приміщенні в оригінальній упаковці. Запобігати надмірного охолодження або нагрівання. Зберігати окремо від продуктів харчування, води, кормових продуктів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Зберігати при температурі не нижче -5C та не вище +25°С. Гарантійний строк зберігання: 3 роки в герметичній упаковці виробника. Не допускати дітей до місця зберігання препарату.

УПАКОВКА:

20 л.