Цитадель

Цитадель 5 л

1923

Описание

Неселективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних бур’янів

Цитадель 25 OD о.д.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • Широке вікно застосування
  • Гнучкість у використанні (можна вносити до затоплення або після затоплення чеків водою)
  • Селективний до усіх сортів рису
  • Можливість внесення авіаметодом
  • Не має післядії у сівозміні

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

ЦИТАДЕЛЬ – післясходовий системний гербіцид, що містить пенокссулам. Пенокссулам порушує процеси синтезу АЛС, що в свою чергу спричинює порушення процесів синтезу амінокислот, зокрема таких як валін, лейцин та ізолейцин. Як наслідок, в цілому, порушуються процеси поділу клітин, припиняється ріст рослини і рослина відмирає. Препарат проникає в рослину через її листову поверхню та, частково, через її кореневу систему.

НОРМИ ВИТРАТИ ТА СТРОКИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Культура Шкідливий об’єкт Норма витрати, л/га Спосіб, час обробки, обмеження Кратність обробок (термін очікування) Сроки виходу,

днів мех/руч

Рис Злакові бур’яни 1,0-1,2 Обприскування у фазу від 2-4 листків до середини фази кущення у курячого проса 1 (-) 3 (7)
Злакові, дводольні та болотні бур’яни 1,2-1,6 Обприскування у фазу від 2-4 листків до 6-7 листків у бульбоочерету 1 (-) 3 (7)
1,5-1,6 Обприскування за допомогою авіації у фазу 3-4 листків у рису та 5-6 листків у болотних бур’янів 1 (-) 3 (7)

ХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

Вміст діючої речовини
25 г/л пеноксуламу

Хімічна группа
Триазолпіримідини

Препаративна форма
Олійна дисперсія

Сумісність
ЦИТАДЕЛЬ не рекомендується змішування з препаратами на основі молінату. При необхідності можна змішувати з іншими гербіцидами, що застосовуються для боротьби зі стійкими до дії ЦИТАДЕЛІ бур’янами, з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуванність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: IІІ (малотоксичний)

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25 оС. Запобігайте застосуванню препарату зразу ж після заморозку або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку. Обприскування проводити в момент активного росту бур’янів у фазу 2-4 листків до середини фази кущення у злакових, та 2-7 листків у болотних бур’янів. Приклади застосування гербіциду в залежності від характеру забур’яненості:

  • 1.0 л/га – при низькому ступені забур’яненості злаковими бур’янами (плоскухою, або курячим просом), що знаходяться в фазі 2-4 листків;
  • 1.2 л/га – при високому ступені забур’яненості злаковими бур’янами (плоскухою), та/або переважна кількість злакових бур’янів знаходиться в фазі середини кущення, а також при незначному забур’яненні болотними бур’янами в фазі 2-х листків;
  • 1.4 л/га – при високому ступені забур’яненості болотними бур’янами (бульбоочеретом), та/або з переважною більшістю рослин болотних бур’янів у фазі 2-4-х листків;
  • 1.6 л/га — при високому ступені забур’яненості болотними бур’янами (бульбоочеретом), та/або з переважною більшістю рослин болотних бур’янів у фазі 6-7-и листків

Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати щільові (плоскоструменеві) розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

Післясходовий гербіцид ЦИТАДЕЛЬтм 25 OD є зручним у використанні та може застосовуватись в умовах будь-якого водного режиму. Преперат можна застосовувати перед заповненням чеків та після заповнення чеків водою. Для досягнення високої ефективності, препарат необхідно наносити на листову поверхню рослин бур’янів. В умовах, коли під час застосування препарату, основна маса листової поверхні рослини знаходиться під водою, потрібно понизити рівень води в чеках до рівня, що дозволяє звільнити листову поверхню рослин бур’янів. В умовах, коли відсутня техніка, що дає можливість застосування гербіцидів по затоплених чеках, необхідно спустити воду з чеків, провести обприскування, та на протязі, що найбільше 7 днів знову заповнити чек водою. Заповнення можна розпочинати вже через 6 годин після внесення препарату.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Норма витрати робочого розчину 150-400 л/га при наземному обприускувані та 25-60 л/га при авіаобробці. Робочий розчин препарату використати на протязі кількох годин з моменту приготування. Робочий розчин не залишати в бакові оприскувача на ніч.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ:

Зберігати у сухому, прохолодному, добре вентильованому приміщенні в оригінальній упаковці. Запобігати надмірного охолодження або нагрівання. Зберігати окремо від продуктів харчування, води, кормових продуктів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Зберігати при температурі не нижче -10C та не вище +40°С. Гарантійний строк зберігання: 2 роки в герметичній упаковці виробника. Не допускати дітей до місця зберігання препарату.

УПАКОВКА:

5 л.