Вантекс

Вантекс

994

Описание

Новітній піретроїдних інсектицид останнього покоління. Вантекс — найактивніший піретроїдних інсектицид останнього покоління на основі гаммацігалотріна, діюча речовина якого складається тільки з одного ізомеру. На додаток до нових унікальним властивостям, препарат об’єднує в собі всі удосконалення, які були розроблені для виробництва інсектицидів.

Вантекс випускається у вигляді капсулированной суспензії. Дана препаративна форма дозволяє використовувати препарат в більш широкому діапазоні температур, включаючи підвищені, при яких звичайні піретроїдних інсектициди знижують свою ефективність. Вона знижує хімічне навантаження на навколишнє середовище і підвищує безпеку для людей.

Завдяки новітній формуляції, препарат практично не викликає роздратування шкіри. Препарат краще працює при високих температурах. На відміну від інших інсектицидів піретроїдних групи, наявність у діючій речовині Вантекса тільки одного ізомеру дозволяє знизити норму витрати препарату до найнижчого рівня. Вантекс ефективно контролює широкий спектр тих, хто гризе і сисних шкідників на більшості культур. Препарат діє дуже швидко: протягом години після обприскування комахи втрачають можливість завдавати шкоди культурним рослинам.

Вантекс володіє контактним, кишкових і залишковим вражаючим діями. Препарат небезпечний для бджіл, джмелів і інших нецільових комах. Механізм дії препарату: Препарат діє на центральну і периферійних нервову систему, викликаючи спочатку місцевий, а потім повний параліч м’язів, в результаті чого шкідливі комахи гинуть. У них немає ні найменшої можливості завдати шкоди культурним рослинам після обробки Вантексом.

Спектр дії: Вантекс ефективний проти шкідників сімейств Лускокрилі (Метелики), Двокрилі (Мухи), Твердокрилие (Жуки), Клопи і равнокрилих хоботні (цикадки).

Норми витрати і рекомендації щодо застосування препарату.

Препарат зареєстрований для застосування на:

  1. Зернових культурах — проти Пьявіца, клопа шкідлива черепашка, попелиць та трипсів — 0,06-0,07 л/га;
  2. Ріпаку — проти ріпакової квіткоїда — 0,04-0,06 л/га;
  3. Картоплі — проти колорадського жука — 0,05-0,07 л/га.
  4. Цукрових буряках — проти попелиць, блішок, щитоносок, довгоносиків — 0,06-0,07 л/га.