Агроліга приєдналася до лінії підтримки фермерів – Поверни своє - Агролига

Керівництво компанії «Агроліга» ставиться з розумінням до скрутного становища багатьох фермерів, яке виникло внаслідок конфлікту ГК «Імперія-Агро» і «ТАСкомбанк». Саме тому ми також долучаємося до лінії підтримки фермерів, яку організував агропортал Latifundist


Наразі в компанії в наявності є така продукція:

  • Кукурудза: KWS — Роналдініо, Сільвініо; DOW Seeds — ДС0479Б; LG — ЛГ2244.
  • Соняшник: LG — Тунка, Мегасан, ЛГ 5400 ХО; Dow Seeds — Ілона КЛ.

Насіння у достатній кількості вже знаходиться на складах компанії. Ми готові надати підтримку на кредитних умовах.

Ознайомитися з характеристиками посівного матеріалу можна на нашому сайті у рубриці Каталог (насіння). Також компанія пропонує і весь спектр засобів захисту рослин, щоб отримати високий урожай, який вам так зараз необхідний.

Ми вважаємо своїм обов’язком допомогти фермерам знайти вихід із цієї складної ситуації. Адже ваше благополуччя – це благополуччя всієї країни загалом, та аграрного сектору зокрема. Ми щиро віримо, що усі фермери, які опинилися у епіцентрі цього конфлікту, не залишаться без посівного матеріалу та виростять гарні врожаї.

Закликаємо й інші аграрні компанії зі свого боку також допомогти. Давайте разом не будемо байдужими і зробимо все можливе, аби поля нашої багатої держави не пустували через таку прикрість. Бо хто ж як не ми!

Контакти: 050 334-43-63 Олександр Іванов, agroligatov@gmail.com