БТУ Центр – Біопрепарати для захисту рослин - Агролига

БТУ Центр та компанія «АгроЛіга» узгодили тісну співпрацю та стали стратегічно важливими партнерами у розвитку та реалізації біопрепаратів. Являючись офіційним представником БТУ Центр, наша компанія розкрила додаткові можливості перед клієнтами, які користуються її послугами та продукцією, а також розвинула власний потенціал науково-дослідної та матеріальної бази.

Прагнучи до кращого, ми ніколи не дозволяємо собі зупинятися на досягнутому. Важливість застосування біопрепаратів для аграрної галузі просто не можливо переоцінити. Принципи та нюанси їх застосування також є надважливими, адже неправильне застосування може привести до самих негативних наслідків.

Співпраця працівників компанії «АгроЛіга» та працівників Центру Біотехнологій України дозволить досягнути у даному напрямі більших висот, зробити свій внесок у розвиток всієї галузі і, звичайно ж, удосконалити власні уміння та підвищити власний професіоналізм.

Ми зможемо запропонувати своїм клієнтам не лише продукцію по самій вигідній і низькій ціні, але і дати розгорнуте рішення їхньої проблеми, проконсультувати на самому високому професійному рівні і допомогти оптимізувати затрати, підказавши самий оптимальний шлях розв’язання поставленої перед нами задачі.

Біопрепарати для захисту рослин вражають своєю різноманітністю та багатогранністю. Їх багатий асортимент – свідчення важкої роботи не одного дослідника, але аби розібратися в них усіх та застосувати із максимальною ефективністю конкретно у своєму випадку, потрібна професіональна допомога, яку наші працівники будуть раді надати кожному, хто за нею звернеться.

 

Офіційний сайт компанії БТУ Центр

www.btu-center.com