Національний день поля Maisadour Semences – варто відвідати!

Компанія «Агроліга» запрошена на Національний день поля Maisadour Semences, який відбудеться 22 серпня 2017 року в селі Чумаки, Дніпропетровської області в ресторанно-готельному комплексі «Озерщина».

День поля буде присвячено оновленому асортименту гібридів кукурудзи та соняшнику, інноваційним програмам та сервісу, сучасним системам захисту посівів кукурудзи та соняшнику від компанії ADAMA.

Програма Національного дня поля:

  • 15:00-16:00 – реєстрація гостей дня Поля в ресторанно-готельному комплексі «Озерище».
  • 16:00-16:20 – вітальне слово від організаторів заходу: Власник ПП «Перемога АВК» Клименко Анатолій Володимирович, директор з продажів та маркетингу Maisadour Semences Чеботарьов Сергій Іванович, директор Східного регіону компанії ADAMA Педь Вікторія Михайлівна.
  • 16:20-16:45 – переїзд на демонстраційне поле.
  • 17:00-19:00 – огляд демонстраційного поля: демонстраційна лінійка гібридів соняшнику а кукурудзи Maisadour Semences, сучасні схеми захисту кукурудзи та соняшнику від компанії ADAMA.
  • 19:00-22:00 – святкова вечірка.

Ми плануємо відвідати захід, оглянути посіви нових гібридів, ближче познайомитися з компанією, продукція якої на вітчизняному ринку займає досить вагоме місце. Гібриди кукурудзи та соняшнику цього виробника вирощують господарства по всіх Україні і отримують хороші врожаї. Тому буде цікаво дізнатися про потенціал нових гібридів соняшнику та кукурудзи, а також отримати рекомендації з технологій вирощування.

Формат Днів поля – чудова нагода обміну досвідом фахівців галузі, отриманих з практичного досвіду, наочно переконатися у якості посівного матеріалу. Запрошуємо вас також на Національний день поля Maisadour Semences. Впевнені, насіння кукурудзи та соняшнику Maisadour Semences варте уваги, а інформація, отримана на заході, буде корисною в подальшій діяльності.