Нова посівна — нові засоби захисту рослин - Агролига

Початок посівної компанії не за горами. Усім фермерам дуже важливо до неї добре підготуватися. Компанія АгроЛіга надає усі можливості для полегшення передпівної підготовки та забезпечує аграріїв усіма новітніми засобами засихсту рослин, завдяки яким можна значно підвищити рівень врожайності.

Щороку наш склад поповнюється новими та вже добре перевіреними цьогорічними засобами захисту рослин. Вже сьогодні ви можете замовити і одразу ж отримати нові пестициди, а саме Майстер Пауер, Бі-58, Регент 20, Регаліс та багато інших.

Ми не просто пропонуєм фермерам купити нові препарати, але і встановлюємо на них найкращі ціни, намагаючись допомгти їм у розвитку власних господарств, раозширити можливості та досягнути максимального прибутку. Окрім цього, наші досвідчені консультанти готові надати профійні рекомендації щодо застосування саме у вашому господарстві того чи іншого пестициду та допоможуть отримати від нього максимальний ефект.

Ми завжди пропонуємо тільки найкращі варіанти та дотримуємося тільки самих новітніх технологій. З нами разом ви завжди залишитесь на вершині галузі і будете попереду своїх конкурентів.