Початок розпалу продажу посівного матеріалу - Агролига

Посівний матеріал купувати краще заздалегідь. Спеціалісти та досвідчені аграрії не рекомендують відкладати все на ту мить, коли посівна кампанія уже має стартувати. Тоді важче знайти вигідну пропозицію та прийняти оптимальне рішення. Попередньо зроблені заготовки розширять коло ваших можливостей.

 

Компанія АгроЛіга готова уже запропонувати вам посівний матеріал від виробників зі світовим іменем. Окрім самих брендових пропозицій у нас також є більш бюджетні варінти, які, ви можете не сумніватися, також являються сертифікованими та високоякісними.

 

Головною нашою метою ми поставили підтримку як великих фермерських господарств, так і тим, які знаходяться в процесі розвиттку та ще не досягли піку своєї форми. Задля цього ми запросили у свій штат досвідчених кваліфікованих агрономів та спеціалістів аграрної сфери.

 

Проконсольтувавшись у них, ви зможете разом прийти до оптимальних висновків щодо того, який посівний матеріал та добрива до нього варто використати найближчого сезону. Ми врахуємо посівну кампанію вашого попереднього сезону и дамо найкращі рекомендації щодо наступної.

 

Купуючи посівний матеріал у нас, ви також можете бути певні щодо його невисокої ціни, яка фіксується на момент складання договору щодо його поставок. Це дуже вигідна пропозиція, враховуючи нестабільність гривні та прив’язку більшості товарів до іноземної валюти. Таким чином, заключаючи договір із АгроЛігою, ви не залежете вже на весь сезон від будь-яких валютних коливань та росту долара і євро.

 

Давайте спільними зусиллями робити внесок у розвиток чи не найважливішого сегменту економіки країни, — у аграрну

промисловість.

 

Щиро ваш, колектив компанії АгроЛіга.