Посівна. Соняшник 8Н421КЛДМ. Сівалка Planter 8 та відгук від ФГ «Оазис» - Агролига

Нещодавно компанія Агроліга відвідала ще одне господарство під час посівної кампанії. ФГ «Оазис» засіяло своє поле придбаним у компанії насінням соняшнику 8Н421КЛДМ (виробник Dow Seeds) – високоінтенсивний гібрид, генетично стійкий до несправжньої борошнистої роси з високим потенціалом врожайності.

Агроліга, крім реалізації якісного посівного матеріалу та ззр, виготовляє модернізовану вдосконалену посівну та грунтооброблювальну техніку ТМ «Planter». Одним з таких агрегатів і був проведений посів у господарстві — просапною сівалкою Planter 8.

Planter 8 – універсальна пневматична сівалка, призначена для точного висіву каліброваного насіння соняшнику, кукурудзи, сої, а також насіння деяких бобових з одночасним, роздільним від насіння, внесення гранульованих мінеральних добрив та прикочування грунту в рядках.

Отож, наскільки добре впоралася з посівом соняшнику сівалка Planter 8, чому саме цей гібрид було обрано для посіву, а також про результати минулорічних врожаїв, придбаних у компанії Агроліга гібридів, розповів голова ФГ «Оазис» Станіслав Костянецький. Тож дивіться у відео, чому саме компанію Агроліга обирають вже не перший рік поспіль партнером у сільськогосподарській діяльності.