Акція на виставці «АгроЕкспо» від компанії Агроліга

Як і обіцяли, перша акція з нагоди агропромислової виставки «АгроЕкспо-2017». При купівлі 40 мішків насіння соняшнику «Мегасан» (виробник Limagraine) отримай в подарунок стимулятор росту «Альфа-Нано-Гроу Екстра» (виробник Альфа Смарт Агро).

Ми пропонуємо якісний посівний матеріал однієї з найбільш економічно вигідних культур – соняшнику. Виробник посівмату є одним з лідерів на світовому ринку. А його напрацювання з виведення нових гібридів проходять за сучасними технологіями. Мегасан – середньоранній гібрид з високим потенціалом врожайності та відмінною стійкістю до стресових умов, пластичний до різних кліматичних умов та технологій вирощування, гарантований стабільний врожай, стійкий до вовчка рас А-Е.

Пропозиція приємна ще й ціною! Якісне насіння світового лідера ми віддаємо за найнижчу суму – 2400 грн.

І при всьому цьому, при купівлі 40 мішків посівного матеріалу ми даруємо вам захист посіву для реалізації всього потенціалу насіння. Наші агрономи радять регулятор росту «Альфа-Нано-Гроу Екстра» від ще одного лідера, але серед захисту рослин, «Альфа Смарт Агро».

Цей стимулятор росту рослин вироблений з використанням нанотехнологій. Універсальний препарат, який підходить для всіх культур та технологічних процесів, з високою ефективність – до 30% приросту врожаю. Зручний у використані та сумісний з усіма пестицидами. Підвищена стійкість до патогенів, несприятливих погодних умов, зміцнення фізіологічного стану рослин.

Тож не проґавте нагоду вигідно скупитися до нового сезону! Акція діє з нагоди виставки «АгроЕкспо-2017» і триватиме у період з 20 по 23 вересня 2017 року. Наш стенд – J16. Чекаємо на вас!