Реставрація старих сівалок – заощаджуй кошти і отримуй новий агрегат - Агролига

Компанія «Агроліга» не лише поставляє нову вдосконалену техніку власного виробництва ТМ «Planter», а й береться за реставрацію старих сівалок. Виробничі потужності та кадровий потенціал компанії надають можливість реставрувати стару техніку максимально швидко та якісно. Відреставровані агрегати практично неможливо відрізнити від нових моделей. Все більше і більше аграріїв замість придбання нової техніки віддають перевагу кап. ремонту наявних агрегатів. І ті, хто довіряють цю справу «Агролігі», завжди задоволені результатом.

Нещодавно ми отримали чергове замовлення на реставрацію зернової сівалки. Результат можете бачити на фото. Серед основних робочих процесів: встановлено зернотуковий ящик, замінено несправні диски сошників, відремонтували ступиці опорних коліс, змінили редуктор, доукомплектували сівалку маркерною системою, загортачами та транспортним пристроєм.

Замовник роботою задоволений. А головне! Тішить заощаджена сума. Тепер поки всі думають де взяти кошти на нову техніку, наш щасливий клієнт гадає на що витратити заощаджені кошти.

Нагадаємо, як відбувається процес реставрації старої техніки: Ви телефонуєте до нашого відділу збуту техніки та запчастин: +38(050)433-22-44, +38(050)905-64-06. Подаєте заявку на реставрацію техніки. Ретельний огляд техніки спеціалістами компанії. Надання детальної оцінки та списку вузлів та деталей, необхідних для заміни. Погодження списку замін, вартості та термінів виконання. Реставрація техніки.Чекаємо ваших заявок!