Робота електронного кабінету бронювання для аграріїв - Агролига

Електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) починає працювати у штатному режимі.

Система призначена для оптимізації та прискорення бронювання працівників агросектору.

З 14 жовтня бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ та організацій агропромислового комплексу можливе виключно через кабінет запитів на бронювання.

Кабінет створений для спрощення процедури подання документів та прискорення обробки заяв щодо бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ та організацій агропромислового комплексу.

Процедура подання документів для бронювання військовозобов’язаних тепер повністю автоматизована і проходитиме набагато швидше та простіше.

Мінагрополітики нагадує, що бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах та організаціях, яким встановлені мобілізаційні завдання (замовлення), у разі якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Процедуру подання заявок через електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних працівників агросектору зробили зручнішою.

Відтепер не потрібно повторно заповнювати форми, якщо запит було відхилено, його потрібно виправити і подати заново.

Завдяки вдосконаленню потрібно зробити кілька простих кроків:

  • відкрити картку відхиленого запиту (двічі натиснувши ньому лівою кнопкою миші);
  • натиснути кнопку «копіювати».

Система копіює запит і відкриє копію в новому вікні. Після цього потрібно внести зміни, згенерувати програму та надіслати запит. Аналогічно можна повторно надсилати розглянуті запити на бронювання.