«АгроЕкспо-2017» - підсумки «Агроліги» - Агролига

Міжнародна агропромислова виставка «АгроЕкспо-2017», яка проходила у Кропивницькому, завершила свою роботу. Компанія «Агроліга» незмінно приймала участь і підвела підсумки своєї роботи на виставці.

«Агроліга» в рамках заходу презентувала новий дизайн сільгосптехніки власного виробництва. Від тепер вся техніка під брендом «Planter» випускатиметься у жовтому кольорі, який є основним корпоративним для компанії «Агроліга».

Крім цього, на виставці було представлено вдосконалену модель зернової сівалки Planter 3.6 М. Тож усі бажаючі могли наочно переконатися у якості та оцінити вдосконалення сівалки. А також були й ті, кому пощастило придбати сіваку за найнижчою ціно. Адже модель можна було купити на виставці за акційною ціною в честь презентації.

Також «Агроліга» поновила асортимент засобів захисту рослин. До нового сезону ми заключили ряд контрактів та стали офіційним дистриб’ютором кількох популярних компаній. Серед них «Укравіт» та «Нопосон», які вже давно зарекомендували себе на ринку ЗЗР як якісний виробник препаратів для захисту широкого спектру рослин. Від тепер клієнти «Агроліги» можуть придбати весь асортимент продукції цих виробників за найкращими цінами та отримати продукцію максимально оперативно. Ми цінуємо ваш час.

Спеціально до виставки «Агроліга» підготувала низку акційних пропозицій для своїх клієнтів. Для тих, хто не встиг придбати продукцію в компанії, слідкуйте за нашими новинами. Найближчим часом ми готуємо ще кілька акційних пропозицій для наших клієнтів.

Загалом виставка пройшла успішно. Ми гадаємо, усі аграрії, які були на виставці, змогли придбати потрібний продукт за найкращих умов та у повній мірі підготувалися до посівної кампанії. А якщо по якихось причинах ви не змогли потрапити на виставку, чи відвідати наш стенд, телефонуйте своєму персональному менеджеру, або ж до відділу збуту – ми допоможемо вам підготувати все необхідне для того, аби посівна пройшла успішно!