Компанія «Агроліга» — виробник сільськогосподарської техніки, який постійно вдосконалює агрегати відповідно до нових потреб аграріїв та технічних можливостей сектору. Розвиток аграрної галузі стрімкий. Якщо раніше для посівної була потрібна ціла бригада спеціалістів, то тепер вже впроваджуються перші трактори, які працюють на автопілоті, залучаються системи моніторингу полів та інші сучасні технології.
«Агроліга» при цьому теж не стоїть на місці, вдосконалює посівну та ґрунтообробну техніку власного виробництва. Нещодавно в селі Аджамка, Кіровоградської області команда конструкторського бюро та механізаторів в польових умовах випробовували модернізовану зернову сівалку Planter 3.6.
Ми продовжуємо демонструвати своїм клієнтам внутрішні процеси компанії. Нещодавно ми показали усі умови та деталі виробництва нашої техніки. Тепер демонструємо конструкторське бюро та процеси вдосконалення агрегатів.
Planter 3.6 – зернова сівалка, розроблена для рядового посіву насіння зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес), зернобобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, чина, нут, люпин), дрібно насіннєвих культур (люцерна, ріпак, просо, конюшина) з одночасним внесенням мінеральних добрив. Польові випробування сівалки проходили під час посіву пшениці та ріпаку.
Перелік вдосконалення агрегату
Отже,спеціалісти конструкторського бюро компанії підтвердили внаслідок польових випробовувань такі вдосконалення агрегату:
- Сівалка комплектується дводисковим сошником зі зміщеними дисками, що дозволяє висівати на грунтах з підвищеною вологістю.
- Диски виготовлені з борованої сталі товщиною 3 мм, що після відповідної термообробки значно підвищує витривалість та збільшує ресурс роботи сівалки.
- Сошник забезпечує розрізання пожнивних залишків та заглиблення дисків на задану глибину, що значно покращує схожість насіння.
- На сівалці встановлені полімерні висіваючі апарати з приводом котушок шестигранним валом, який встановлено на підшипникових вузлах.
- Зернові апарати мають дві котушки, при цьому одна більш вузька котушка призначена для висіву дрібнонасіннєвих культур, тобто у цьому випадку зникає потреба зміни сівалки під тип СЗТ (зернотукотрав’яна).
- Кожна котушка має окрему заслонку для регулювання норм висіву.
- Туковисіваючі апарати – з однією котушкою з аналогічними приводами та заслонкою.
- Моторесурс цих висіваючи апаратів до 50 000 мотогодин.
- Висіваючий ящик збільшений до 1000 дм3 (1,5 рази), що дозволяє зменшити кількість зупинок для завантаження агрегату.
- Рама сівалки має посилену конструкцію, що унеможливлює деформацію та руйнування.
Сівалка із застосуванням вказаних висіваючи апаратів комплектується механізмами безступеневого регулювання передатних відносин привода апаратів (варіаторами), які мають також моторесурс 50 000 мотогодин.
На сівалці встановлені повідки сошників трубних конструкцій, які забезпечують парне позиціонування сошників по подовжньому та горизонтальному розташуванню.
Штанги кріплення сошників виготовлені з металопрокату круглого (більш жорсткого) перетину з шарнірними з’єднаннями регулювання стиснення пружин та шарнірними з’єднаннями, що забезпечує їх надійність.
Усі нові та вдосконалені механізми були підтверджені у дієздатності та пройдуть ще одну, контрольну перевірку.
Варто також зазначити, що ця вдосконалена модель Planter 3.6 буде представлена з 20 по 23 вересня 2017 року в рамках всеукраїнської агропромислової виставки «АгроЕкспо». Також на виставці відбудеться презентація нового дизайну техніки ТМ «Planter».
Виставка проходитиме у місті Кропивницький, вул. Мурманська, 8. Чекаємо на вас в секторі J, місце 16.
Детальніше про виставку тут: https://www.ukragroexpo.com/