«Агроліга» на виставці «АгроЕкспо-2017» представить техніку, яка бере участь у програмі державної підтримки - Агролига

Компанія «Агроліга» реалізує сільгосптехніку власного виробництва ТМ «Planter», яка входить до списку техніки українського виробництва, 20% вартості якої компенсується за рахунок державного бюджету. На агропромисловій виставці «АгроЕкспо-2017» можна буде придбати у компанії посівну та грутообробну техніку і повернути 20% від суми. До того ж в рамках виставки «Агроліга» презентує новий дизайн та нову якість сільгосптехніки. Отож, ви маєте можливість отримати вдосконалену техніку за вигідними умовами. Крім цього, з нагоди виставки буде діяти низка акційних пропозицій від компанії. Тож відвідайте наш стенд – J16.

Нагадуємо, на реалізацію цієї програми виділено в 2017 році 550 млн. До списку ввійшли 40 українських виробників та близько 800 видів техніки. Зокрема, компанія «Агроліга» зі своїми зерновими та просапними сівалками, культиваторами для міжрядного обробітку, зубовими та пружинними боронами.

Також варто зазначити, для отримання 20% компенсації від вартості купленої техніки потрібно звернутися до державного банку з такими документами: заявка, копія платіжного доручення, акт прийому-передачі техніки чи обладнання, свідоцтво про державну реєстрацію техніки.