«Агроліга» стала дистриб’ютором найпотужнішої компанії з виробництва препаративної форми пестицидів «Нопосон-Агро» - Агролига

Впровадження нового продукту в компанії «Агроліга» є відповідальним процесом, який складається з кількох етапів, кожен з яких має своє важливе призначення. А все для того, аби бути впевненими, що продукція принесе користь аграріям, які довіряють бренду «Агроліга» та розуміють, що кожен представлений нами продукт є якісним. Отже, перший етап – моніторинг пропозицій на аграрному ринку.

Далі процес перевірки продукції на якість та відповідність до кліматичних умов України та країн СНД. І от коли всі ці складні етапи по відбору продукції виконані, ми переходимо до вивчення нашими співробітниками нового продукту, аби вони в подальшому могли проконсультувати вас по складу діючої речовини, препаративної форми, механізму дії, періоду обробки, нормі витрати робочого розчину та інших нюансів з особливостей застосування препаратів, що напряму впливає на результат.

Тож нещодавно працівники компанії «Агроліга» пройшли навчальний курс з особливостей використання засобів захисту рослин виробництва «Noposion». І тепер, по завершенню усіх підготовчих етапів, ми презентуємо нову лінійку в асортименті продукції – засоби захисту рослин від «Noposion».

«Агроліга» обирає лише світових виробників, які довели своє лідерство часом та кількістю задоволених клієнтів. Однією з таких компаній є «Нопосон-Агро» – ексклюзивний представник одного з найпотужніших виробників препаративної форми пестицидів у Китайській Народній Республіці – «Noposion Agrochemicals Co., Ltd».

Компанія існує на ринку вже 20 років. Також варто зазначити, що виробничі бази цієї компанії розташовані в усіх регіонах країни. Компанія є лідером у своєму сегменті, має 38 філіалів, з яких 19 заводів. І вже 12 років поспіль займає перше місце з продажу засобів захисту рослин у КНР.

До продукції, яку виробляє компанія, входить максимально повний спектр засобі захисту рослин: гербіциди, фунгіциди, інсектициди, десиканти. Також спеціалісти компанії розробили системи захисту для таких культур, як пшениця, овес, ячмінь, кукурудза, соняшник, озимий ріпак, соя та інші. Продукція цього китайського виробника є максимально екологічно безпечною для навколишнього середовища. Фахівці науково-дослідного центру займалися вивченням властивостей рослинних олій. Результатом цієї роботи стало запатентоване використання цих олій як наповнювачів до основної діючої речовини препарату. Тож перевага таких препаратів полягає у більшій безпеці для здоров’я людини. І головне, в умовах сучасної мінливої погоди, препарати на основі олії не змиваються дощем, у порівнянні з аналогами інших виробників.

Переваги засобів захисту рослин від «Нопосон-Агро»:

  • Діюча речовина на основі олії, що не дає препарату омиватися дощем.
  • Гарантована якість та екологічна безпека.
  • Відмінна розчинність препарату та зниження жорсткості води.
  • Пристосованість до авіа внесення.
  • Широкий діапазон строків внесення.
  • Зменшені норми витрати препарату та робочого розчину.
  • Швидка та довготривала дія препаратів.
  • Широкий спектр культур.

Більше детально ознайомитися з асортиментом можна звернувшись до свого персонального менеджера, якщо ви вже є клієнтом компанії, або ж зателефонувавши до відділу збуту засобів захисту рослин.