Озима пшениця – перші результати та причини високих врожаїв - Агролига

В Україні триває збір урожаю озимої пшениці. Зокрема, у Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській та Кіровоградські областях.

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, станом на 3 липня було зібрано 1,076 млн. тонн ранніх зернових і зернобобових культур з площі 337 тис. га. А середня врожайність склала 31,9 ц/га. Площа зібраної пшениці склала 74 тис. га. З якої було намолочено 218 тис тонн зерна, при середній врожайності 29,3 ц/га.

На Кіровоградщині озимими зерновими засіяно 322,6 тис. га. Також Мінаропрод зазначає, що аграрії планують зібрати урожай цієї культури на рівні 4-4,2 т/га. Наскільки виправдаються їх очікування дізнаємося згодом.

Проте варто зазначити, що урожайність значною мірою залежить від правильного захисту посівів. Компанія «Агроліга» постійно нагадує своїм клієнтам про важливість застосування засобів захисту рослин. А також пропонує комплексний захист посівів препаратами світових виробників, чия якість була доведена часом та досвідом. До прикладу, можна посилатися на світовий досвід і застосувати комплекс, який було розроблено японським виробником «Sumi-Agro». Цей комплекс було сформовано завдяки досвіду вирощування в різних регіонах України і він найкраще зможе захистити врожай озимої пшениці та допоможе отримати максимальний урожай з потенціалу культури. Компанія «Агроліга» є офіційним дистриб’ютором продукції «Sumi-Agro», тож всі препарати в наявності за доступною ціною, належної якості, а спеціалісти компанії нададуть кваліфіковану консультацію з особливостей внесення кожного препарату.

Портфель продукції компанії налічують засоби захисту рослин від світових виробників: Sumi-Agro, DuPont, Basf, Syngenta, BayerCropScience, Cheminova, АльфаХім Груп, Nufarm. А широкий асортимент препаратів дозволяє максимально точно підібрати комплексний захист для вашого посіву.

Тож про результати врожайності озимої пшениці у цьому році ми дізнаємося згодом. А якщо ви прагнете максимальних врожаїв, звертайтеся до компанії «Агроліга».