Посівний матеріал гібридів кукурудзи та соняшнику

Нещодавно на склади компанії «Агроліга» було доставлено посівний матеріал кукурудзи та соняшнику від світових виробників. Тож підготуватися до посівної можна вже зараз, не чекаючи на підвищення цін чи того часу, коли розберуть найпродуктивніші гібриди.

У наявності насіння соняшнику таких гібридів:

  • 8Х288 КЛДМ (Dow Seeds) – середньоранній високоолеїновий гібрид, рослина за висотою середня з відмінною стійкістю до вилягання, гібрид відзначається гарним потенціалом врожайності насіння, формування якого спричинене високою натурою зерна, відмінна стійкість до осипання кошика, високий вихід олії та рівень вмісту олеїнової кислоти. Отримати максимальний урожай з потенціалу гібриду можна за рахунок застосування протруйника Круїзер (Syngenta), який є безпечним для культури, контролює широкий спектр шкідників та хвороб, а також стимулює проростання рослин.
  • Тунка (Limagraine) – пластичний до умов вирощування, висока посухостійкість, стійка стабільність врожаю, імунітет до стресових умов, підвищений вміст олії, низькі показники вилягання, толерантність до білої гнилі корзинки, стабільність в різних кліматичних умовах, генетична стійкість до фітозахворювань.
  • ЛГ 5400 ХО (Limagraine) – високий вміст олеїнової кислоти, найбільш ранній в лінійці високоолеїнових гібридів, пластичний до умов вирощування, стійкий до вовчка рас А-С, стійкий до нових рас несправжньої борошнистої роси.
  • Ілона КЛ (Dow Seeds) – високоолеїновий гібрид стійкий до гербіциду Eurolightening, середньостиглий, має рівномірне цвітіння та дозрівання, відзначається високою пластичністю до умов вирощування, найвищий вміст олії в насінні серед лінійки гібридів.
  • Мегасан (Limagraine) – середньоранній гібрид з високим потенціалом урожайності, відмінна стійкість до стресових умов, стабільний та пластичний за різних стресових умов, придатний для вирощування за різних технологій, гарантований стабільний потенціал урожайності, стійкий до вовчка рас А-Е.

Посівний матеріал таких гібридів кукурудзи:

  • ЛГ 2244 (Limagraine) – ранньостиглий гібрид кукурудзи (ФАО 230), стабільний потенціал урожайності, пластичний, добре адаптується до різних умов вирощування та рівня технологій.
  • Роналдініо (KWS) – гібрид інтенсивного типу (ФАО 210), з високим потенціалом урожайності зерна та зеленої маси, холодостійкий, зі швидким стартовим ростом, високоремонтантний.
  • Сільвініо (KWS) – високоврожайний гібрид зернового напрямку використання (ФАО 200), володіє дуже швидкою вологовіддачею, стійкий до холоду на початкових етапах розвитку.
  • ДС 0479 Б (Dow Seeds) – трьохлінійний гібрид (ФАО 240), має високий початковий ріст, високий потенціал врожайності, стійкий до засухи. Чудово себе показує з протруйником Максим (Syngenta)

Для того, щоб замовити посівний матеріал обраного гібриду, зверніться до свого персонального менеджера, якщо ви вже є наш клієнт, або ж зателефонуйте до відділу збуту насіння. Також можна отримати консультацію з вибору гібриду, найбільш підходящого саме до ваших умов вирощування.