Агроліга відкрила в Одесі торговельний майданчик та фірмовий магазин - Агролига

Компанія Агроліга відкрила фірмовий магазин у місті Одеса, за адресою Тираспольське шосе, 24 Б. Тож відтепер, усю продукцію компанії можна придбати у нашому одеському представництві. Чекаємо на вас з 8:00-17:00.

На торговельному майданчику представлено сільськогосподарську техніку власного виробництва ТМ «Planter»: універсальна зернова сівалка Planter 3.6 М, просапна сівалка Planter 8 та культиватор для міжрядного обробітку КПР 5.6 з підживленим пристроєм. Нагадаємо, компанія виготовляє зернові та просапні сівалки, культиватори для міжрядного обробітку, зубові та пружинні борони. Усі моделі техніки можна замовити онлайн.

У фірмовому магазині присутній весь асортимент продукції компанії. Зокрема, повний спектр запасних частин до представленої техніки. Крім цього, посівний матеріал від KWS, Dow Seeds, Pioneer, Syngenta, Monsanto, Euralis Semences, Limagrain, Maїsadour Semences, Saatbau, Маїс, ВНІС та Юг Агролідер. Широкий ряд засобів захисту рослин надасть можливість підібрати найкраще рішення комплексного захисту рослин відповідно до умов вирощування. У магазині представлені кращі світові виробники ЗЗР, серед них: Summi-Agro, DuPont, BASF, Syngenta, Monsanto, BayerCropScience, Cheminova, Nufarm, BEST, Noposion, Ukravit та інші.

Контакти представництва компанії у місті Одеса:

Євген Білий

+38(050)334-71-17

agroligaug@gmail.com

Володимир Нікулін

+38(050)339-77-74

agroligaug1@gail.com

м. Одеса, Тираспольське шосе, 24 Б

www.agro-liga.com