Українська сільгосптехніка - імпортна якість, вітчизняна ціна! - Агролига

Наразі сільське господарство України переживає не кращі часи. Багато хто потерпів невдачу у вирощуванні, також є й ті, хто ще не збув урожай. Ми чудово розуміємо, що наразі у сільгоспвиробників обмежені грошові ресурси. Але ж і існує потреба у нових продуктах – техніка, посів мат, ЗЗР. І якщо останні два потребують не значних коштів, то за техніку доведеться викласти чималу суму. Наша пропозиція – українська сільгосптехніка, яка не поступається в якості імпортним аналогам, але має значно вигіднішу ціну. Навіщо переплачувати та платити за опції закордонних агрегатів, якими на практиці за часту ви навіть не користуєтесь? Скажете – за гарантію якості? А ми відповімо, що в Україні теж є якісна сільськогосподарська техніка.

Компанія «Агроліга» – український виробник сільськогосподарської техніки. Виготовляє модернізовану вдосконалену посівну та грунтооброблювальну техніку ТМ «Planter»: зернові та просапні сівалки, культиватори для міжрядного обробітку, зубові та пружинні борони, а також весь спектр запасних частин до неї. У компанії власне сучасне виробництво з новітнім обладнанням для плазмового різання металу, порошкового фарбування за новими європейськими технологіями, станками з ЧПУ.

Також у компанії діє своя сервісна служба, яка може провести оперативно та якісно ремонт, встановлення, модернізацію, переобладнання та сервісну підтримку техніки і силової гідравліки. Спеціалісти компанії проводять сервісне обслуговування як на базі, так і можуть виїхати безпосередньо на місце, залежно від умов та побажань клієнта. Крім високого рівня знань спеціалістів сервісної служби, плюсом є і постійне поновлення сучасними інструментами для ремонту машин. Обладнання та необхідні запчастини допоможуть якісно усунути поломку.

Таке надсучасне виробництво дає можливість не лише виготовляти якісну сільськогосподарську техніку, а й вдихати нове життя в застарілу техніку. «Агроліга» надає послуги реставрації сільськогосподарської техніки. Наразі не кожен аграрій має можливість придбати нову техніку. Але й та що в наявності дуже часто є застарілою та не виконує повноцінно своїх функцій. Якщо у вашому господарстві є така техніка, звертайтеся до нас. Ми відреставруємо ваш агрегат. Це більш економічний варіант, ніж придбати нову техніку, але результатом ви будете задоволені. Після такої реставрації ваша техніка повноцінно виконуватиме усі призначені їй функції як новенький агрегат.

Щоб замовити нову модель техніки, або подати заявку на реставрацію свого агрегату, телефонуйте: +38(050)433-22-44