Агроліга візьме участь у Дні поля «Особливості збирання та підготовка до зберігання врожаю ранніх зернових культур в умовах 2017 року» - Агролига

Компанія Агроліга запрошує на Науково-практичний семінар-нараду та День поля «Особливості збирання та підготовка до зберігання врожаю ранніх зернових культур в умовах 2017 року». Організатори заходу Кіровоградська державна сільськогосподарська дослідна станція НААН. Серед учасників представники НААН, регіональних органів влади, керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, районних управлінь, агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань різних форм власності, науковці, представники компаній-дистиб’юторів ЗЗР та добрив.

Дата проведення – 16 червня 2017 року.

Місце проведення – Кіровоградська ДСГДС НААН, с. Созонівка, Кіровоградський р-н, Кіровоградська область.

Програма заходу досить насичена та має науково-практичний та теоретичних характер. Відвідувачі заходу матимуть можливість ознайомитися з агротехнологічними та селекційними дослідженнями КДСГДС НААН, оглянути науково-демонстраційний полігон сортів та гібридів сільськогосподарських культур, лабораторно-аналітичне обладнання та сільськогосподарську техніку.

Також в рамках заходу буде проведено науково-практичний семінар-нараду, де виступатимуть кращі спеціалісти сільськогосподарської сфери. Серед них завідувач лабораторією біоадаптивних технологій в АПВ КДСГДС НААН Назар Умрихін, вчений секретар КДСГДС НААН Олег Гайденко, завідуюча вимірювальною лабораторією КДСГДС НААН Юлія Коршунова та інші.

Гості Дня поля дізнаються про науково-інноваційне забезпечення розвитку агропромислового виробництва на Кіровоградщині за умов посилення континентальності клімату, контроль якості продукції сільськогосподарських культур та кормів, стан підготовки до проведення збирання ранніх зернових і зернобобових культур урожаю 2017 року тощо.

Компанія Агроліга також приймає участь у Дні поля. Тож гості також матимуть можливість поспілкуватися зі спеціалістами компанії, отримати консультації з вирощування, підборів гібридів кукурудзи та соняшнику, правил вибору сільськогосподарської техніки. А також дізнатися про останні новинки у пропонованому портфелі продукції компанії та індивідуальні умови замовлення.

Під час проведення Дня поля відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки В.В. Савранчуку, а також планерне засідання та дружній фуршет.

Тож запрошуємо в село Созонівка, ми чекаємо на вас 16 червня. Буде цікаво та корисно.