Агроліга презентувала асортимент продукції на Дні поля - Агролига

Нещодавно в селі Созонівка на території дослідного поля пройшов Науково-практичний семінар-нарада та День поля «Особливості збирання та підготовка до зберігання врожаю ранніх зернових культур в умовах 2017 року», який організувала Кіровоградська державна сільськогосподарська дослідна станція НААН. У рамках Дня поля гості мали можливість проглянути посіви сортів та гібридів ранніх зернових культур від Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції. А також ознайомитися з результатами агротехнологічних та селекційних досліджень станції. Також на заході компанії-учасники представили різноманітну сільськогосподарську продукцію: посівний матеріал, засоби захисту рослин, сільськогосподарську техніку та різноманітні послуги у сфері АПК.

Компанія Агроліга теж взяла участь в Дні поля та представила свій асортимент продукції, до якого входить посівний матеріал гібридів кукурудзи та соняшнику світових виробників, весь спектр засобів захисту рослин перевірених світових брендів та сільськогосподарська техніка власного виробництва. Відвідувачі Дня поля змогли поспілкуватися зі спеціалістами компанії, отримати консультації по вирощуванню та вибору представлених гібридів, особливостям застосування засобів захисту рослин, експлуатації техніки, а також дізнатися умови оформлення замовлення.

Аграрії, які за певних обставин не змогли відвідати День поля, можуть ознайомитися з асортиментом продукції компанії Агроліга на сайті, або ж зателефонувавши до наших фахівців.