Компанія «Агроліга» – надає нове життя старій сільськогосподарській техніці - Агролига

Компанія «Агроліга» — український виробник сільськогосподарської техніки. Компанія виготовляє модернізовану вдосконалену посівну та грунтооброблювальну техніку ТМ «Planter»: зернові та просапні сівалки, культиватори для міжрядного обробітку, зубові та пружинні борони, а також весь спектр запасних частин до неї.

Компанія, посилаючись на власний досвід в агрономічній сфері, а також за підтримки кращих інженерів та спеціалістів машинобудування, створила власне сучасне виробництво з новітнім обладнанням для плазмового різання металу, порошкового фарбування за новими європейськими технологіями, станками з ЧПУ.

Також у компанії діє своя сервісна служба, яка може провести оперативно та якісно ремонт, встановлення, модернізацію, переобладнання та сервісну підтримку техніки і силової гідравліки. Спеціалісти компанії проводять сервісне обслуговування як на базі, так і можуть виїхати безпосередньо на місце, залежно від умов та побажань клієнта. Крім високого рівня знань спеціалістів сервісної служби, плюсом є і постійне поновлення сучасними інструментами для ремонту машин. Обладнання та необхідні запчастини допоможуть якісно усунути поломку.

Таке надсучасне виробництво дає можливість не лише виготовляти якісну сільськогосподарську техніку, а й вдихати нове життя в застарілу техніку. Тож «Агроліга» надає послуги реставрації сільськогосподарської техніки. Наразі не кожен аграрій має можливість придбати нову техніку. Але й та що в наявності дуже часто є застарілою та не виконує повноцінно своїх функцій. Якщо у вашому господарстві є така техніка, звертайтеся до нас. Ми відреставруємо ваш агрегат. Це більш економічний варіант, ніж придбати нову техніку, але результатом ви будете задоволені. Після такої реставрації ваша техніка повноцінно виконуватиме усі призначені їй функції як новенький агрегат.

Як відбувається процес реставрації старої техніки:

  • Ви телефонуєте до нашого відділу збуту техніки та запчастин:
    +38(050)433-22-44, +38(050)905-64-06. Подаєте заявку на реставрацію техніки.
  • Ретельний огляд техніки спеціалістами компанії.
  • Надання детальної оцінки та списку вузлів та деталей, необхідних для заміни.
  • Погодження списку замін, вартості та термінів виконання.
  • Реставрація техніки.

Нещодавно компанія «Агроліга» відреставрувала зернову сівалку 3.6 свого постійного клієнта. Агрегату замінили загортачі, маточину, сошники, механізм передач, поставили новий зернотуковий ящик. Сівалка повністю готова до роботи. Виглядає як нова, але обійшлася замовнику значно дешевше. Ви можете самостійно переконатися в якості роботи спеціалістів компанії «Агроліга», переглянувши фото відреставрованої сівалки. Чекаємо ваших заявок.