Презентація нових препаратів від «Basf» – «Агроліга» переконалася в якості - Агролига

Сьогодні у Кропивницькому компанія «Basf» представила два нових продукти – фунгіцид «Систіва» та гербіцид «Пульсар Плюс». Презентація відбулася в рамках семінару по особливостям внесення препаратів компанії.

Захід пройшов на дослідному полі Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН. Тут працівники «Basf» наочно продемонстрували відвідувачам результати від внесення засобів захисту рослин на посівах соняшнику, кукурудзи, сої, пшениці та інших культур. Демо-ділянки демонструють різницю між звичайним посівом та тим, де використовують препарати. Основна відмінність – відсутність бур’янів у посівах останніх. А це, як відомо, особливо суттєво впливає на врожайність кукурудзи та сої. Також відвідувачі змогли дізнатися про особливості внесення того чи іншого препарату, норми витрати робочого розчину, терміни застосування, спектр дії тощо. Компанія Агроліга в черговий раз наголошує про важливість дотримання усіх вимог по використанню препаратів, вказаних виробником. Адже саме від цього залежить рівень дії препарату.

Отже, коротко про новинки «Basf». Фунгіцид «Систіва» — фунгіцидний захист ячменю без обприскувача. Підходить для озимого та ярого ячменю. Обробка насіння препаратом відбувається перед сівбою. Досліди, проведені у 2016 році, показали такі результати: ярий ячмінь – прибавка урожаю 8,2 ц/га, озимий ячмінь – прибавка урожаю 28,6 ц/га. Гербіцид «Пульсар Плюс» — це збалансоване рішення для соняшнику. Препарат рекомендується для посушливих кліматичних умов, має менше пестицидне навантаження на грунт, широке вікно застосування (від 2 до 8 листків).

Компанія «Агроліга» пропонує своїм клієнтам весь спектр препаратів виробництва «Basf». Тож два нових препарати можна буде придбати у компанії вже у новому сезоні! Звертайтеся до наших спеціалістів, які допоможуть обрати підходящий для вашого посіву препарат, а також проконсультують з особливостей його застосування.