AGROSHOW UKRAINE 2017 відкрито - Агролига

18 травня в Черкасах на базі аеропорту стартував перший експо-фест в Україні AgroShow Ukraine 2017, організатором якого виступило ТОВ «Євро Бізнес Консалтинг». За підтримки Міністерства продовольства й агропромислового розвитку України, Черкаської обласної державної адміністрації й управління АПК у Черкаській області.

Територія експонування склала 120 000 м2 та 30 000 м2 для демо-показу техніки. У виставці взяли участь 400 українських компаній та 100 з-за кордону. За 3 дні виставки організатори планують зібрати 20 000 відвідувачів. Також в рамках виставки буде проведено 36 годин конференцій. А для відпочинку організатори продумали насичену шоу-програму. Тож відвідувачі вже першого дня виставки мли змогу побачити парад сільськогосподарської техніки, запальні танці, гарні співи, тест-драйви сільгосптехніки, поросячий забіг, шоу мийки тракторів тощо.

Також в рамках виставки діє фестиваль інновацій. Ціль його проведення – представити відвідувачам найкращі новітні рішення в аграрній техніці та обладнанні для аграрного сектору.
Експо-фест представив такі тематичні напрямки: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, траспорт, логістика та ін.

Мета проведення AgroShow, за словами організаторів, створити універсальну площадку для комунікації споживача і виробника у форматі В2В, показати повний спектр аграрно-промислового комплексу, сприяти підвищенню рівня сільськогосподарського виробництва в країні, залучити іноземні інвестиції.

Компанія Торговий дім «Агроліга» цього річ вирішила теж прийняти участь у виставці. Тож відвідувачі мали змогу ознайомитися з асортиментом продукції, перевагами співпраці з компанією та показниками якості продукту.