Ярмарок вакансій разом з Агролігою пропонують молодим випускникам роботу - Агролига

У Центральноукраїнському національному технічному університеті пройшов «Ярмарок вакансій. На ярмарку провідні компанії Кіровоградської та інших областей України запрошували молодих фахівців на роботу, знайомили зі своєю діяльністю, розповідали про вакантні місця та специфіку кожної посади.

Мета заходу, за словами організаторів, особисте знайомство студентів випускних та старших курсів з роботодавцями, а також вакансіями, що вони пропонують. А для компаній – це можливість знайти перспективних студентів та молодих спеціалістів для своїх підприємств та організацій.

Торговий дім «Агроліга» теж взяла участь у «Ярмарку вакансій», адже компанія неабияк зацікавлена в молодих, амбіційних фахівцях різних спеціальностей. Також компанія запрошує студентів до себе на проходження практики. Зокрема, компанії потрібні відповідальні, трудолюбиві, комунікабельні, стресостійкі, пунктуальні, грамотні молоді спеціалісти.

Компанія ТД «Агроліга» на сьогодні – це дружній колектив, налагоджена ефективна взаємодія команди, власне виробництво, робота на експорт, відрядження закордон, курси для саморозвитку, колективний відпочинок.

Аграрна сфера діяльності була, є і залишиться найбільш перспективною в Україні. Тож якщо ви прагнете, як і ми, стати кращими серед кращих, запрошуємо до нас!