Десикація — це надважливий етап технології вирощування різноманітних культурних рослин, включаючи і соняшник. Для підняття інтенсивності доспівання та підсушування десикація соняшника має ключове значення. Більше того, збирання урожаю настане як мінімум на пять-десять днів раніше. Тай цей перелік не є повністю вичерпаним.
Десикація соняшника
Аграрії можуть розраховувати на значно вищу якість збирання урожаю, так як завдяки цій технології втрати під час його збирання мінімізуються. Якщо насіння вологе, то при його збиранні втрати соняшнику просто неминучі, але при гарно проведеній обробці, ці втрати вдасться нівелювати. Збирання спрощується до 50%, що дає відповідно збільшує і доходи фермера.
Реглон Супер та Реглон Ейр — два потужні інноваційні десиканти, які розробила компанія Сингента, та які пропонує наша компанія для обробки соняшника. Це ефектні та ефективні агрохімікати, із якими, результати збору урожаю просто-таки будуть приголомшеві.
Зі своєї сторони ми прикладемо максимум зусиль, аби фермер, який придбав у нас агрохімікати зміг із найбільшою користю для свого господарства їх успішно застосувати. Ми проконсультуємо і підійдемо до всіх дрібниць індивідуально, підтримаємо та посприяємо оптималізації використання придбаних у нас засобів.
Збір ріпаку та гороху фактично закінчений у цьому році на всіх посівних площах України. Незабаром прийде до завершення обмолот зернових культур, а вже зовсім скоро настане час і для сої, кукурузи та соняшника.
Польові кампанії — то є момент істини для фермера, чи буде сезон врожайним чи ні, чи зможе він завершити його у прибутку, чи не зможе. Все це надважливо, тому досягнення оптимального результату є ключовим. Десикація гречки чи так само сої як і іншої культури буде абсолютно виправданою.
Зважаючи на всі складнощі, як погодних умов, так і економічних, підвищення результативності урожайності та її якості є пріоритетними, тому задля цього варто використати усі можливі резерви. Процес десикації не є надскладним, проте він є надефективним, тому зробивши на його корить вибір, аграрії закривають сезон у якості переможців, а не переможених.