По всій Україні розпочалася осіння посівна кампанія. Більшість господарств готові для успішного її проведення, але при цьому кожне із них має на що нарікати. Це справжнє випробування для наших фермерів, адже літні місяці не були щедрі дощами у багатьох регіонах країни. Запаси продуктивної вологи у ґрунті не є значними. Щодо прогнозів метеорологів, то й вони не надто втішні, перша частина вересня не обіцяє значних опадів.
Обійтися у такій ситуації без кмітливості та особливого уміння складно. Посів озимих зернових у будь-якому разі має відбутися і він обов’язково відбудеться, а нам необхідно докласти максимум зусиль та мобілізувати усі уміння задля того, аби цей посів був успішним.
Важливу роль відіграє передпосівна підготовка посівного матерілу та високоякісна обробка ґрунту. Низький рівень вологозабезпечення можна нівелювати завдяки майстерному умінню правильного використання протруйників.
На перший план виходять фунгіцидні протруйники. Вони забезпечать культурам такі посівні складові як енергія проростання насіння, чистота та його схожість. Важливою є і зимостійкість культури, адже неблагоприємні умови будуть заважати їй залишатися здоровою. Фунгіцидна обробка допоможе підвищити усі ці показники і обезпечити культурі безпечне перезимування.
Протруйники, які озброєні різним механізмом дії та ті, які поєднують у собі різнопланові діючі речовини зможуть допомогти культурі пройти зимову стадію на відмінно і не дозволять жодним збудникам хвороб, які є як у ґрунті, так і у зерні, завдати бодай найменшої шкоди. Діючі речовини, які розприділяються системно забезпечать захист культурам від різного виду інфекції. Властивості протруйника можуть доповнювати одне одного, наприклад бути системними та контактними, це допоможе охопити широчезний сегмент захворювань та продовжити потужність тривалості дії.
Зі своєї сторони ми забезпечимо професіональне супроводження із питань використання придбаного у нас агрохімікату. Разом ми досягнемо найвищих результатів та доб’ємося того, аби урожайність була вищою за сподівання фермера