Фінальний розпродаж насіння соняшнику Limagrain. АКЦІЯ.

Фінальний розпродаж насіння соняшнику Limagrain. АКЦІЯ.

Компанія «Агроліга», у зв’язку із залишком на складі посівного матеріалу, проводить фінальний розпродаж насіння соняшнику. Отримайте якісний посівмат за низькою ціною. Поспішайте. Пропозиція обмежена.


В наявності гібриди соняшнику Limagrain. Виробник посівмату є одним з лідерів на світовому ринку. А його напрацювання з виведення нових гібридів проходять за сучасними технологіями. А також гібриди компанії Syngenta, які характерні своєю стійкістю за хвороб та несприятливих погодних умов.

Мегасан (Limagrain) – середньоранній гібрид з високим потенціалом урожайності, відмінна стійкість до стресових умов, стабільний та пластичний за різних стресових умов, придатний для вирощування за різних технологій, гарантований стабільний потенціал урожайності, стійкий до вовчка рас А-Е.

Тунка (Limagrain) – пластичний до умов вирощування, висока посухостійкість, стійка стабільність врожаю, імунітет до стресових умов, підвищений вміст олії, низькі показники вилягання, толерантність до білої гнилі корзинки, стабільність в різних кліматичних умовах, генетична стійкість до фітозахворювань.

ЛГ 59580 (Limagrain) – середньоранній гібрид з високим потенціалом урожайності, стійкий до вовчка рас А-Е та засухи, має високий потенціал росту. Тож цей гібрид чудово підійде до посушливих зон з агресивними расами вовчку.

ЛГ 5550 (Limagrain) – середньоранній гібрид має високий потенціал урожайності, толерантний до засухи, підходить до всіх зон вирощування, а також має стійкість до вовчка 7 рас та вилягання.

ЛГ 5580 (Limagrain) – середньоранній високопродуктивний гібрид, пластичний до умов вирощування, прекрасна стійкість до засухи, стійкий до вовчку рас А-G, толерантний до найбільш розповсюджуваних хвороб.

Неома (Syngenta) – середньостиглий гібрид інтенсивного типу з середньою енергією початкового росту та високим потенціалом урожайності. Стійкий до вовчка рас А–Е. Добра толерантність до фомопсису й фомозу, середня – до білої гнилі. Середня стійкість до посухи, відмінна – до вилягання.

Акційні ціни на фінальний розпродаж насіння соняшнику діють з 01 по 30.06.2018 року. Термін доставки – 2 дні. Для замовлення звертайтеся до свого персонального менеджера.