Придбав сільгосптехніку – посівмат у подарунок - Агролига

Акція від «АгроЛига»

Компанія «Агроліга» дарує подарунки. При купівлі сільгосптехніки ТМ «Planter» у подарунок посівний матеріал. Так, придбавши культиватор КПР-5.6, який характеризується міцною, надійною, максимально працездатною конструкцією, виконаний з сучасних, зносостійких матеріалів і комплектуючих, у подарунок отримаєте посівний матеріал на 4 га.


При купівлі сівалки Planter 6 M чи Planter 8 M, які призначені для точного висіву каліброваного насіння, мають двоконтурний привід секцій, посилену раму, збільшену товщину металу повідкової групи, а тукові бункери зроблені з міцного пластику, у подарунок отримайте посівний матеріал на 6 га.

В акції беруть участь гібриди соняшнику Тунка та Мегасан, одного з лідерів на світовому ринку у виведенні нових гібридів, компанії Limagrain.

Мегасан (Limagrain) – середньоранній гібрид з високим потенціалом урожайності, відмінна стійкість до стресових умов, стабільний та пластичний за різних стресових умов, придатний для вирощування за різних технологій, гарантований стабільний потенціал урожайності, стійкий до вовчка рас А-Е.

Тунка (Limagrain) – пластичний до умов вирощування, висока посухостійкість, стійка стабільність врожаю, імунітет до стресових умов, підвищений вміст олії, низькі показники вилягання, толерантність до білої гнилі корзинки, стабільність в різних кліматичних умовах, генетична стійкість до фітозахворювань.

Акція діє з 01 по 30.06.2018 року. Для замовлення звертайтеся до свого персонального менеджера.