Фінляндія допоможе з перевезенням українського зерна - Агролига

Фінляндія допоможе транспортуванню судна Світової продовольчої програми (ВПП) з перевезення зерна з України до Сомалі і збільшує гуманітарну допомогу країнам Африканського Рогу — це територія на Сході, що об’єднує Ефіопію, Сомалі, Джибуті та Еритрею, де понад 20 мільйонів людей потребують продовольчої підтримки.

«Дуже важливо, щоб постачання зерна з України до африканських країн тривало, і в цьому ми підтримуємо Всесвітню продовольчу програму, – зазначив міністр розвитку та зовнішньої торгівлі Вілле Скіннарі.

Ці країни особливо залежать від імпорту зерна з московії та України, бо наслідки рашистської агресії сильно б’ють по регіону.

За даними Міністерства закордонних справ, наразі Фінляндія виділяє загалом 15,7 млн ​​євро як гуманітарну допомогу регіону. З них майже 7 млн. євро підуть на підтримку транспортування зерна по лінії  Всесвітньої продовольчої програми.

Фінську гуманітарну допомогу надають також УВКБ ООН, Фінський Червоний Хрест та Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Нагадаємо також, президент Фінляндії Саулі Нійністьо 6 жовтня схвалив пропозицію уряду надати Україні черговий пакет військової допомоги. Це буде вже дев’яте постачання військової техніки з цієї країни до України.