Сільгосптехніка Planter бере участь у державній підтримці - Агролига

Хочемо повідомити приємну новину. Сільськогосподарська техніка ТМ «Planter» у цьому році також бере участь у програмі державної підтримки.


7 лютого Кабінет Міністрів України схвалив програми підтримки аграрного сектору за ключовими напрямками у рамках Державного бюджету на 2018 рік. У тому числі цією програмою передбачена компенсація за придбану нову сільгосптехніку техніку та обладнання українського виробництва. Загальна сума підтримки складе 6,3 млрд гривень. Також варто зазначити, що відсоток компенсації від загальної суми цього року збільшено – 25%.

Минулого року сільськогосподарська техніка компанії «Агроліга» також брала участь у програмі державної підтримки. Хочемо повідомити, що 99% наших клієнтів отримали грошову компенсацію. Тож на власному досвіді перевірено – це реально і це працює!

Нагадуємо, для отримання 25% компенсації від вартості купленої техніки потрібно звернутися до державного банку з таким переліком документів: заява (форма повинна бути затверджена Мінагропродом); документи, які підтверджують купівлю (копія платіжного доручення, акт прийому-передачі техніки та обладнання, свідоцтво про державну реєстрацію).

Ми пропонуємо вам найбільш вигідні умови придбання техніки, а також якість та сервісне обслуговування від виробника. Ця ж програма державної підтримки має стати для вас додатковим бонусом для придбання нового агрегату.

Весь асортимент сільськогосподарської техніки ТМ «Planter», яка бере участь у програмі держпідтримки, можна переглянути за посиланням http://agro-liga.com/catalog/


 

-25% на всю технику