Агроліга стала офіційним дистриб’ютором компанії «Агропромислова компанія ВНІС» - Агролига

Агроліга стала офіційним дистриб’ютором компанії «Агропромислова компанія ВНІС»
Нещодавно компанія Агроліга стала офіційним дистриб’ютором компанії «Агропромислова компанія ВНІС». ВНІС – українська компанія, яка займається селекцією сортів та гібридів широкого асортименту культур та не поступається їх якістю закордонним виробникам. До асортименту продукції входить посівний матеріал соняшнику, ріпаку, кукурудзи, озимої пшениці та жита, ярого ячменю, гороху та інших культур. Гібриди та сорти компанії відрізняються стабільним високим урожаєм, адже компанія має потужну селекційну базу, науковий потенціал та першокласних фахівців в галузі селекції. Тож асортимент продукції постійно поновлюється, посівний матеріал вдосконалюється.

Основні переваги продукції ВНІС:

  • Контроль якості продукції на кожному етапі, починаючи від створення гібриду і закінчуючи реалізацією насіння.
  • Власна селекційна станція дає можливість постійно виводити нові сорти та гібриди.
  •  Науково-діагностична лабораторія контролює якість продукції відповідно до міжнародних стандартів якості ISO/TR17623 та ISO/TR17622.
  •  Якісне насіння зі стабільно високими урожаями.

Відтепер весь асортимент посівного матеріалу ВНІС можна придбати у нас за найкращими цінами. Незабаром перелік продукції з характеристиками кожного сорту та гібриду з’явиться у нас на сайті. Тож слідкуйте за новинами.